IATAN логотип

Всі безкоштовні музеї Нью-Йорку

Четвер: безкоштовний вхід до музеїв

Безкоштовний вхід по четвергах у вказаний в таблицях час.

Brooklyn Children’s Museum

Дитячий музей у Брукліні
Вебсайт: brooklynkids.org
Адреса: 145 Brooklyn Ave
Brooklyn, NY 11213
Безкоштовний вхід: Четверг: 15 – 17
Кожен третій четвер місяця: 15 – 19
Категорія: дітячий музей
Ви заощаджуєте: $9
У Дитячому Музеї Брукліна можна знайти зайняття для дітей будь-якого віку. Більше того, навіть дорослі зможуть винести що-небудь для себе з широкого спектру запропонованих виставок про світові культури, історію, науку і природу, з живими тваринами і 30-ю тисячами історичних артефактів. На початку 2015-го стало відомо, що музей планує розширюватися в район Дамбо біля Бруклінського мосту.


Museum of Arts and Design

Музей мистецтва і дизайну у Мангеттені
Вебсайт: madmuseum.org
Адреса: 2 Columbus Circle (59 St/8 Av)
Manhattan, NY 10019
Безкоштовний вхід: 18 – 21
Категорія: дизайн, актуальне мистецтво
Ви заощаджуєте: $16
Музей Мистецтв і Дизайну був заснований у 1956-му році як Музей Ремісництва і був спочатку присвячений інноваціям у сфері творчої праці, в тому числі оформлювального. У наш час акценти колекції змістилися у бік мистецтва дизайну як об’єктів загалом, так і конкретних побутових елементів і навіть одягу й аксесуарів. Тимчасові виставки можуть різнитися в темах від Нью-Йорку очима фотореаліста до цікавих рішень в дизайні манекенів.


Museum of Chinese in America

Музей китайців
Вебсайт: mocanyc.org
Адреса: 215 Centre St.
Manhattan, NY 10013
Безкоштовний вхід: Кожен перший четвер місяця: 11 – 21
Категорія: освітній, історичний музей
Ви заощаджуєте: $10
Мангеттенський Чайнатаун – найвідоміший китайський “анклав” в Америці, хоч вже й не найбільший, але з найбільшою щільністю населення. Китайсько-американські стосунки мають більше, ніж, 150-річну історію, яка, мабуть, найяскравіше відображена в імміграції 1960-х рр. Музей Китайців в Америці зберігає і розповідає цю історію, а також про спадщину, культуру і досвід американців китайського походження. Нова локація музею була спроектована архітектором Майя Лін, відомим автором В’єтнамського Меморіалу у Вашингтоні.


New Museum

new museum
Вебсайт: newmuseum.org
Адреса: 235 Bowery
Manhattan, NY 10002
Безкоштовний вхід: 19 – 21
Категорія: актуальне мистецтво
Ви заощаджуєте: $16 (рекомендована пожертва $2)
Обов’язкова зупинка у Нью-Йорку для всіх поціновувачей актуального мистецтва – Новий Музей – відкрив свої двері у будівлі на Бауері у 2007-му році, через 30 років після заснування. В данному випадку зовнішність будови видає зміст – музей сам виглядає як скульптура, що нагадує нагромадження коробок, з рідкісними прикрасами (як, наприклад, повно-розмірний човен), що періодично прикріплюється до фронтальної стіни на різній висоті. Згідно з політикою музею, на виставки приймаються роботи, здебільшого, живих авторів, причому, зовсім необов’язково таких, що вже отримали визнання.


The Drawing Center

drawing center
Вебсайт: drawingcenter.org
Адреса: 35 Wooster Street
SoHo, New York, 10013
Безкоштовний вхід: 18 – 20
Категорія: актуальне мистецтво
Ви заощаджуєте: $5
Центр Малюнку у Нью-Йорку вихваляється, що є єдиною в США галереєю образотворчого мистецтва, присвяченою виключно малюнку як формату, від історичних праць до сучасних. Серед майстрів, представлених в колекції, є такі імена як Мікеланджело, Джеймс Тьорнер, Марсель Дюшамп, а також безліч “актуальних” авторів. Виставки, що проводяться, покривають історію малюнка від ілюстрацій в дитячих книгах до портретних робіт паризької школи витончених мистецтв.


Children’s Museum of the Arts

children museum of arts
Вебсайт: cmany.org
Адреса: 103 Charlton Street
New York, NY 10014
Безкоштовний вхід: 16 – 18
Категорія: актуальне мистецтво
Ви заощаджуєте: $11
Заснований у 1988-му році Дитячий Музей Мистецтв пропонує інтерактивні програми для дітей різного віку у своєму просторому приміщенні в СоХо. Це дуже приємне місце для відвідування з дітьми, які люблять повозитися, адже тут в самостійному форматі, або під управлінням викладацького колективу проводяться воркшопи по роботі з глиною, фарбами і все для дітей від 1-го року.


The Jewish Museum

Єврейський музей
Вебсайт: thejewishmuseum.org
Адреса: 1109 5th Ave (угол 92-й ул.)
New York, NY 10128
Безкоштовний вхід: 17 – 20
Категорія: образотворче мистецтво, історичний музей
Ви заощаджуєте: $15
Єврейський Музей на 5-й Авеню — яскравий представник нью-йоркської музейної мілі. Постійна колекція тут присвячена історії та культурі іудеїв від стародавніх часів до наших днів і, мабуть, – найяскравішого періоду імміграції в США (тут, наприклад, є одна стара ханукія, що виглядає як 9 статуй свободи і замість факела у кожної – свічка). Виставкові зали 1-го і 2-го поверхів часто пропонують дуже цікаві роботи – від пізнього Марка Шагала до особистої колекції Олени Рубінштейн.
Також безкоштовний день – субота.


China institute

Институт Китая
Вебсайт: chinainstitute.org
Адреса: 125 East 65th Street
(між Lexington та Park Авеню)
New York, NY 10065
Безкоштовний вхід: 18 – 20
Категорія: азійське мистецтво
Ви заощаджуєте: $7
Інститут Китаю – найстаріша в США і єдина у Нью-Йорку культурна організація, присвячена повністю і виключно китайським культурі, науці і історії. Заснований у 1926-му році Інститут користується доброю репутацією в китайському музейному середовищі і таким чином отримує для своїх виставок деякі дуже рідкісні експонати. На таких виставках можна ознайомитися як з актуальним мистецтвом Китаю, так і, наприклад, з буддистською культурою в часи Великого Шовкового Шляху і творчістю інших історичних епох.
Також безкоштовний вхід по вівторках.