IATAN логотип

Всі безкоштовні музеї Нью-Йорку

Середа: безкоштовний вхід до музеїв

Безкоштовний вхід по середам у вказаний в таблицях час.

Bronx Zoo

Bronx Zoo
Вебсайт: bronxzoo.org
Адреса: 2300 Southern Blvd.
Bronx, NY 10460
Безкоштовний вхід: 10 – 16:30
Категорія: зоопарк
Ви заощаджуєте: $24
Головний зоопарк Нью-Йорку знаходиться у Бронксі, де займає площу більше 100 гектарів. 6000 тварин, автентичний ландшафт і цікаві виставки роблять цей зоопарк одним з найкращих в США. Безкоштовний вхід по середах припускає лише доступ до основної території, а додаткові атракціони, такі як 4Д-кінотеатр і ліс горил з Конго, можуть коштувати окремо.


Museum of Jewish Heritage

museum of jewish heritage
Вебсайт: mjhnyc.org
Адреса: 36 Battery Pl.
Manhattan, NY 10280
Безкоштовний вхід: 16 – 20
Категорія: освітній, історичний музей
Ви заощаджуєте: $12
Музей єврейської спадщини знаходиться майже на найпівденнішому краю Мангеттена. Частина його будівлі, що ближче до Гудзону, виглядає як 6-рівневий зіккурат — на згадку про холокост, що забрав саме стільки мільйонів життів. У музеї зберігається величезний архів документів і фотографій про довоєнне життя, про геноцид і його наслідки. Постійна виставка на перших трьох поверхах присвячена саме цим аспектам. Спеціальні виставки часто апелюють історичними фото, щоб розповісти, про щось конкретніше, наприклад про м. Освенцим в Польщі, більш відомому під німецькою назвою Аушвіц. Іноді тут також виставляють тематичне актуальне мистецтво.


New York Botanical Garden

Ботанічний сад, Бронкс
Вебсайт: nybg.org
Адреса: 2900 Southern Blvd.
Bronx, NY 10458
Безкоштовний вхід: 10 – 18
Категорія: ботанический сад
Ви заощаджуєте: $12
Міській ботанічний сад знаходиться по сусідству з зоопарком у Бронксі і займає приблизно таку ж площу. Тут можна на пару годин забути, що ви знаходитеся у найбільшому мегаполісі США і зануритися в спілкування з природою. Практично у будь яку пору року тут можна знайти які-небудь цікаві рослини в цвітінні, до того ж завжди відкрита для відвідування величезна і дуже красива теплиця. У святковий період (листопад-грудень) тут влаштовують шоу з іграшковими поїздами, моделюючи будівлі Мангеттену за допомогою гілочок, листя, жолудів і тому подібного.
Також безкоштовний вхід зранку по суботах.


Queens Botanical Garden

Квінс, ботсад
Вебсайт: queensbotanical.org
Адреса: 43-50 Main St.
Queens, NY 11355
Безкоштовний вхід: 15 – 18
Листопад – Березень: безкоштовний вхід кожного дня
Категорія: ботанічний сад
Ви заощаджуєте: $4
В Квінсі, найбільш мультинаціональному району Нью-Йорку, розташований їх власний ботанічний сад. Значно меньше міського тут, проте, можна в одному місці знайти багато рослин, важливих в різних світових культурах. Також тут є окремі сад запахів і сад бджіл.
Також безкоштовний вхід по неділях.


Staten Island Zoo

Звіринець у Стейтен-Айленді
Вебсайт: statenislandzoo.org
Адреса: 614 Broadway
Staten Island, NY 10310
Безкоштовний вхід: 14 – 16:45
Категорія: зоопарк
Ви заощаджуєте: $8
Цей невеликий зоопарк знаходиться на Стейтен-Айленді. Його ще іноді називають “найбільший маленький зоопарк”. З відмітних особливостей тут є пристойний серпентаріум з великою колекцією гримучих змій.


Van Cortlandt House Museum

Дім Ван Кортланд
Вебсайт: vancortlandthouse.org
historichousetrust.org
Адреса: Van Cortlandt Park
Broadway ріг 246-ої вулиці
Bronx, NY 10471
Безкоштовний вхід: 10 – 15
Категорія: історичний музей
Ви заощаджуєте: $5
У одному з найбільших парків Нью-Йорку розташований однойменний будинок-музей Ван Кортланд. Ця стара приватна резиденція у Бронксі була побудована в середині 18-го століття. Територія маєтку навіть використовувалася військами Джорджа Вашингтона під час Війни за Незалежність. Зараз ця будівля використовується для того, щоб ознайомити відвідувачів із побутом забезпечених міщан у XVIII-му столітті. Серед елементів обстановки та декору у будинку зберігаються найстаріші з американських ляльковий будинок і дитячі санчата.


Yeshiva University Museum

Музей Иешива
Вебсайт: yumuseum.org
Адреса: 15 West 16th Street
New York, NY 10011
Безкоштовний вхід: 17 – 20
Категорія: історичний, освітній музей
Ви економите: $8
Музей Іешива-університету у Нью-Йорку має приблизно 10 тисяч артефактів, розповідаючих про більш, ніж 5000-річної історії іудаїзму. Серед них оригінал листа, написаного про антисемітизм в 1818-му році Томсом Дже, свиток Тори, що належав засновникові Хасидізму і багато інше, включаючи документи, одяг, образотворче мистецтво, археологічні знахідки і ритуальні аксесуари. Також безкоштовний вхід по понеділках і п’ятницях.