IATAN логотип

Всі безкоштовні музеї Нью-Йорку

Вівторок: безкоштовний вхід до музеїв

Безкоштовний вхід по вівторках у вказаний в таблицях час.

9/11 Memorial & Museum

Музей 9/11
Вебсайт: 911memorial.org
Адреса: Вхід на розі Liberty Street
і Greenwich Street,
New York, NY
Безкоштовний вхід: 17 – 18
(працює до 20)
Категорія: історичний музей
Ви заощаджуєте: $24
Меморіал трагедії 11-го вересня був відкритий у 2011-му році, але лише в 2014-му запрацював музей, що розповідає достеменну історію теракту і демонструючи деякі артефакти, що збереглися, а також фундамент однієї з башен. У вівторок музей працює до 20-ї години та найпізніший час для того, щоб увійти – 18:00; таким чином потрапити до музею безкоштовно у вівторок можна тільки з 5 до 6 вечора, рекомендуємо зайняти чергу заздалегідь.


The Brooklyn Botanic Garden

Бруклінський ботанічний сад
Вебсайт: bbg.org
Адреса: 1000 Washington Ave.
Brooklyn, NY 11225
Безкоштовний вхід: Вівторок:
Березень-Жовтень: 8 – 18
Всі буденні дні:
Листопад-Лютий: 8 – 16:30
Категорія: ботанічний сад
Ви заощаджуєте: $10
Бруклінський ботанічний сад – один з чотирьох в Нью-Йорку — є самим популярним, ймовірно не поступаючись найбільшому, що у Бронксі. Тут можна погуляти японським садом, розбитому ще в 1915-му році, відвідати сад корисних трав і відкрити для себе місцеву флору. Розташований недалеко від Бруклінського музею мистецтв і чудового Проспект-Парку.
Також відкритий по суботах.


Morgan Library and Museum

Бібліотека Моргана
Вебсайт: themorgan.org
Адреса: 225 Madison Ave.
Manhattan, NY 10016
Безкоштовний вхід: 15 – 17
(тільки будівля МакКіма)
Категорія: історичний, освітній музей
Ви заощаджуєте: $18
Знамените сімейство Морганів не пройшло непоміченим у фінансовій історії Америки та світу. На Медісон авеню в Мангеттені розташований дім П’єрпонта Моргана, біля якого він свого часу відбудував бібліотеку. У 1924-му році спадкоємець імперії Джеймс зробив надбанням громадськості колекцію рідкісних книг і предметів имистецтва, що належали його батьку. До цього дня бібліотека Моргана існує як одна з провідних освітніх організацій у Нью-Йорку. В їх колекції безліч рідкісних екземплярів: наприклад, одна з біблій Гуттенберга і рукописний оригінал “Різдвяних Історій” Діккенса. Окрім цього в музеї часто проходять тимчасові виставки, присвячені, наприклад, написанню “Маленького принца”, якого Екзюпери почав саме в Нью-Йорку, або творчості Едгара Аллана По, що прожив тут багато років.
будівля МакКіма (по імені архітектора) – це одна з будов бібліотечного комплексу, нещодавно дуже добре відреставрована, де розміщувався особистий кабінет П’єрпонта Моргана, власне основна бібліотека й офіс директора організації.
Також безкоштовно у неділю та п’ятницю.

Wave Hill

Уэйв Хилл
Вебсайт: wavehill.org
Адреса: 75 W. 252nd St.
Bronx, NY 10471
Безкоштовний вхід: 9 – 12
(працює до 16:30)
Категорія: ботанічний сад, культурний центр
Ви заощаджуєте: $8
Wave Hill – це не тільки красивий сад з видом на Гудзон, але і культурний центр в одному з найдорожчих районів Бронксу, Рівердейлі. У цьому маєтку за 150 років існування жило багато великих людей, включаючи Теодора Рузвельта і Марка Твена. Зараз його украй приємна територія і декілька історичних будівель відкрити для відвідувань. У головному будинку, а також в галереї Гліндор, регулярно проводяться виставки актуального мистецтва, пов’язаного зазвичай з природою.
Також безкоштовно у суботу.


China Institute

Інститут Китаю
Вебсайт: chinainstitute.org
Адреса: 125 East 65th Street
(між Lexington і Park Авеню)
New York, NY 10065
Безкоштовний вхід: 18 – 20
Категорія: азійське мистецтво
Ви заощаджуєте: $7
Інститут Китаю – найстаріша в США і єдина в Нью-Йорку культурна організація, присвячена повністю і виключно китайським культурі, науці й історії. Заснований у 1926-му році Інститут користується доброю репутацією в китайському музейному середовищі і таким чином отримує в оренду для своїх виставок деякі дуже рідкісні експонати. На таких виставках можна ознайомитися як з актуальним мистецтвом Китаю, так і, наприклад, з буддистською культурою за часів Великого Шовкового Шляху, а також творчістю інших історичних епох.
Також безкоштовний вхід по четвергах.


Staten Island Museum

Staten island museum
Вебсайт: statenislandmuseum.org
Адреса: 75 Stuyvesant Place
Staten Island, NY 10301
Безкоштовний вхід: 12 – 14
Категорія: образотворче мистецтво, освітній музей
Ви заощаджуєте: $8
Музей Стейтен-Айленда вже було перелічено як музей з рекомендованим пожертвуванням, але по вівторках з 12-ї до 14-ї вхід повністю безкоштовний.


Society of Illustrators

Спілка ілюстраторів
Вебсайт: societyillustrators.org
Адреса: 128 East 63rd Street
(між Park та Lexington Авеню)
New York, NY 10065
Безкоштовний вхід: 17 – 20
Категорія: образотворче мистецтво
Ви заощаджуєте: $10
Співтовариство Ілюстраторів було засновано у 1901-му році з метою “популяризувати в цілому мистецтво ілюстрації і час від часу проводити виставки”. Їх колекція – одна з найбільших в світі, містить більше 2-х тисяч робот зірок американської ілюстрації. Цікаві тимчасові виставки розповідають про японську графіку, комікси і багато іншого.