IATAN логотип

Всі безкоштовні музеї Нью-Йорку

Меморіали та будівлі-музеї

African Burial Ground Memorial Site

Африканське меморіальне кладовище
Вебсайт: nps.gov
Адреса: 290 Broadway, 1st Floor New York, NY 10007
Графік роботи: Вт – Сб: 10 – 16
Категорія: меморіал, освітній музей
Ціна:
Невеликий і дуже свіжий музей, присвячений знайденому нещодавно африканському цвинтарю, де ховали рабів у 18-му сторіччі. Містить деякі інструменти того часу і орнаменти, створені африканцями.


Federal Hall National Memorial

federal hall memorial
Вебсайт: nps.gov
Адреса: Адрес: 26 Wall St (at Nassau St.) Manhattan, NY 10005
Час роботи: Пн – Пт: 9 – 17
Категория: Історичний, освітній музей
Ціна:
Меморіал “Федерал Холл” працює з федерального бюджету і розповідає історію зародження американського уряду: саме на цьому місці перший президент США Джордж Вашингтон приніс свою инаугураційну клятву; тоді Нью-Йорк став першою столицею Америки і на Волл стріт, в будівлі приблизно на цьому місці, розташовувався Конгрес. Одним з основних експонатів Федерального Зала являється біблія масонської ложі св. Іоанна, яка, за прикладом Вашингтону, іноді використовується президентами країни для инаугураційної церемонії.


General Grant National Memorial

Меморіал Гранта
Вебсайт: nps.gov
Адреса: Riverside Dr and 122nd St, Manhattan, NY 10027
Графік роботи: Ср – Нд: 10 – 17
Категорія: меморіал
Ціна:
Меморіал Гранта – це найбільший мавзолей в Північній Америці і одне з усього трьох приватних поховань в Мангеттені. Інтер’єр оформлений в класичному стилі; на нижньому рівні знаходиться два саркофаги: для генерала Улісса Гранта та його дружини.


Hamilton Grange

Маєток Hamilton Grange
Вебсайт: nps.gov
Адреса: 414 West 141st Street, New York, NY 10031
Графік роботи: Ср – Нд: 9 – 17
Категорія: історичній музей
Ціна:
Олександр Гамільтон – один з двох не-президентів на американської валюті – був першим скарбником країни і вважається одним з батьків-засновників США. Побудована їм домівка знаходиться у Мангеттені, в районі Гарлем, і дозволяє подивитися на приватне життя політика і чиновника перших років існування країни.


Irish Hunger Memorial

Ірландський меморіал
Вебсайт: bpcparks.org
Адреса: North End Ave & Vesey St, New York, NY 10282
Графік роботи: Травень – Жовтень: 8 – 21 кожен день
Листопад-Квітень: 8 – 18:45 кожен день
Категорія: меморіал
Ціна:
Не музей, але дуже цікавий невеликий меморіал в даунтауні Мангеттена оповідає о голоді в Ірландії в середині XIX-го сторіччя. Можна зануритися ненадовго в ірландський пейзаж з відтвореним коттеджем, 60-ю видами рослин і 32-ма красивими брилами – по одній на кожну з провінцій.


Theodore Roosevelt Birthplace

Місто народження Теодора Рузвельта
Вебсайт: nps.gov
Адреса: 28 E. 20th St. (at Broadway)
Manhattan, NY 10003
Графік роботи: Вт – Сб: 9 – 17
Категорія: історичний музей
Ціна:
Єдиний президент США, що народився у Мангеттені – це Теодор Рузвельт; майбутній губернатор штату Нью-Йорк і 26-ий президент США з’явився на світ на 20-ій вулиці ріг Бродвею у невеликому таунхаузі. Оригінальна будівля була знесена, але нинішній побудували всього через декілька років в дуже близькому наслідуванні. В кімнатах можна подивитися як жила родина Теда Рузвельта, знайти деякі цікаві артефакти, пов’язанні з життям цієї екстраординарної людини, і, разом з гідом-ренджером, відправитися на тур домівкою.