IATAN логотип

Всі безкоштовні музеї Нью-Йорку

Актуальне мистецтво

MoMA PS1 подобається усім поціновувачам актуального мистецтва. В п’ятницю ввечорі можна також відвідати його батьківський музей в Мангеттене.

Безкоштовні музеї і галереї актуального мистецтва

BRIC House

bric house
Вебсайт: bricartsmedia.org
Адреса: 647 Fulton St, Brooklyn, NY 11217
Графік роботи: Вт – Сб: 10 – 20
Нд: 10 – 18
Категорія: Сучасне мистецтво
Ціна:
Bric Arts Media – це не бюджетна організація, присвячена актуальному мистецтву і заснована у 1979-му році. З 2013-го у них з’явилася постійна адреса в даунтауні Брукліна, де проводяться арт-хеппенінги, виставки та різні постановки.


Leslie–Lohman Museum of Gay and Lesbian Art

Музей Leslie-Lohman
Вебсайт: leslielohman.org
Адреса: 26 Wooster St. (Wooster/Grand), Manhattan, NY 10013
Графік роботи: Вт – Нд: 12 – 18
Чт: 12 – 20
Категорія: сучасне мистецтво
Ціна:
Музей мистецтва на тему секс-меньшинств. Виставки сучасного мистецтва авторів із співтовариства, що їх підтримує музей.


The Museum at the Fashion Institute of Technology

fashion museum at fit
Вебсайт: fitnyc.edu
Адреса: Seventh Ave. at 27th St, Manhattan, NY 10001
Графік роботы: Вт – Пт: 12 – 20
Сб: 10 – 17
Категорія: сучасне мистецтво, дизайн одягу
Ціна:
Єдиний у Нью-Йорку музей, присвячений виключно моді, знаходиться, цілком очікувано, в Інституті Технологій Моди в районі Челсі, Мангеттен. окрім основної колекції одягу й аксесуарів від XVIII-го століття до наших днів в музеї постійно проводяться тематичні виставки, у тому числі робот відомих дизайнерів.


Scandinavia House: The Nordic Center in America

Скандинавський культурний центр в Нью-Йорку
Вебсайт: scandinaviahouse.org
Адреса: 58 Park Ave.
Manhattan, NY 10016
Графік роботы: Пн – Сб: 11 – 22
Нд: 11 – 17
Категорія: історичний, освітній музей
Ціна:
Скандинавський центр відкритий з метою зробити доступнішою культуру і мистецтво скандинавських країн: тут є безкоштовні галереї північно-європейського мистецтва, демонструються фільми (зазвичай за невеликі гроші), проводиться безліч безкоштовних лекцій, пропонуються мовні курси і багато чого іншого.


Socrates Sculpture Park

socrates sculpture park
Вебсайт: socratessculpturepark.org
Адреса: 32-01 Sculpture Park at Broadway
Queens, NY 11106
Графік роботи: З 10-ї ранку до заходу сонця
Категорія: актуальне мистецтво
Ціна:
Сад сучасних скульптур розкинувся на березі Іст Рівер в районі Асторія, Квінс, Нью-Йорк. Цей музей просто неба був заснований наприкінці 80-х років. Зараз тут виставляється експозиція, що постійно змінюється, місцевих, і не тільки, сучасних авторів, на тлі видів на Мангеттен і острів Рузвельта. Всі виставки і програми безкоштовні. Зовсім поряд знаходиться музей Ногучі, який пропонує безкоштовний вхід по деяким п’ятницям.


Swiss Institute – Contemporary Art

swiss institute
Вебсайт: swissinstitute.net
Адреса: 18 Wooster Street
New York NY 10013
Графік роботи: Ср – Нд: 12 – 18
Категорія: сучасне мистецтво
Ціна:
Ще один музей, що складається зі всього однієї кімнати, знаходиться у СоХо, на 3-му поверсі одного з історичних будівель по Вустер стріт. Швейцарський Інститут присвячений, цілком логічно, сучасному мистецтву Європи, в першу чергу роботам швейцарських авторів.


Museum

Mmuseumm
Вебсайт: mmuseumm.com
Адреса: 4 Cortlandt Alley
между Franklin St и White St
New York City, NY 10013
Графік роботи: Сб, Нд: 12 – 18
Категорія: актуальне мистецтво
Ціна:
Під визначною назвою ховається один з найоригінальніших музеїв Нью-Йорку, який позиціонує себе як музей сучасної природної історії. Зал тут тільки один і він поміщається в кабіні старого вантажного ліфту. На поличках уздовж стін виставлені “сучасні артефакти, що демонструють комплексність сучасного світу”. Музей закривається  на зимові місяці, але експонати видно через спеціальні віконця. Також доступний телефонний аудіо-гід. З лютого 2015 по сусідству з елеватором відкрито нове “крило” музею.


Artists Space

Фасад Artists Space
Вебсайт: artistsspace.org
Адреса: 38 Greene St., 3rd Floor
New York, NY 10013
Графік роботи: Ср – Вс: 12 – 18
Категорія: актуальне мистецтво
Ціна:
Цей лофт в районі СоХо представляє з себе, скоріш галерею, а не музей мистецтв і присвячена вона сучасному мистецтву, включаючи фотографії та відео-инсталяції. Місця небагато і візит туди навряд чи займе більше півгодини. 


Arsenal Gallery

Будівля Арсеналу
Вебсайт: nycgovparks.org
Адреса: 64-а вулиця ріг 5-ої Авеню,
Центральний Парк,
третій поверх будівлі Арсеналу
Графік роботи: Пн – Пт: 9:00 – 17:00
Категорія: актуальне мистецтво
Ціна:
У найстарішій будівлі на території Центрального Парку (взагалі, Арсенал вже стояв, коли парк тільки планували) розташовувався склад боєприпасів, потім військова частина й навіть поліцейська ділянка. зараз його простір розділений між скромним поліцейським присутнім містом бібліотекою і, насамперед, парковим управлінням. На 3-му поверсі також розташовується невелика галерея з регулярними виставками на тему американської історії та культури. Наприклад, сучасні картини і фото-колажі, присвячені історії Великої Міграції афро-американців на північ США 100 років тому, чи народні уявлення про святковий символ – різдвяний вінок. Інформацію про поточну виставку можна знайти на сайті паркового управління Нью-Йорку.


Cathedral Church of Saint John the Divine

cathedral church of st john the divine
Вебсайт: stjohndivine.org
Адреса: 1047 Amsterdam Avenue (угол 112й ул.)
New York, NY 10025
Графік роботи: Щодня: 7:30 – 18:00
Категорія: собор
Ціна:
Не зовсім музей, а точніше зовсім не музей, Собор св. Іоанна Богослова в районі Морнінгсайд Хайтс, що в Гарлемі, представляє з себе, тим не менш, один з найцікавіших архітектурних і художніх об’єктів у Нью-Йорку, як сам по собі, так і завдяки своєму вмісту. Один з найбільших діючих соборів світу (4-й в офіціальному рейтингу) має в довжину більше 200 метрів, а зведення собору нависає на висоті від 40 до 60 метрів. Цей величезний об’єм щедро заповнений дивовижними вітражами (з цікавими секретами), середньовічними гобеленами, а також сучасним мистецтвом. Виставки регулярно змінюють одна одну і часто пропонують цікавий і незвичайний погляд в тому числі на релігію в різних форматах: фото, картина, скульптура.Музеї з необов’язковим рекомендованим пожертвуваннямSculpture Center

sculpture center
Вебсайт: sculpture-center.org
Адрес: 4419 Purves Street,
Long Island City, Queens
Графік роботи: Чт – Пн: 11 – 18
Категорія: актуальне мистецтво, скульптура
Необов’язковий внесок: $5
Скульптурний Центр у Квінсі, Нью-Йорк – це не тільки виставкова площа, але й активний замовник робот в цьому форматі. Своєю місією тут називають розвиток інноваційних і експериментальних напрямків у сучасній скульптурі. Відповідно саме такі актуальні роботи можна побачити на регулярних виставках в цьому центрі скульптури.


MoMA PS1

MoMA PS1
Вебсайт: momaps1.org
Адреса: 22-25 Jackson Ave, ріг 46-ої Авеню
Long Island City, NY 11101
Графік роботи: Чт – Пн: 12 – 18
Категория: актуальне мистецтво
Необов’язковий внесок: $10
Визнана філія Музею Сучасного Мистецтва в Мангеттені МоМА PS1 (що означає щось на кшталт “середня школа №1”) існує вже більше 30 років і активно займається просуванням сучасного мистецтва. Музей знаходиться у приміщенні старої школи в Квінсі і пропонує до перегляду відразу декілька виставок, що постійно міняються.


Queens Museum of Art

queens museum of art
Вебсайт: queensmuseum.org
Адреса: New York City Building
Flushing Meadows Corona Park
Queens NY 11368
Графік роботи: Ср – Нд: 12 – 18
Категорія: образотворче, актуальне мистецтво
Необов’язковий внесок: $8
Музей Квінсу знаходиться в історичній будівлі, що була павільйоном м. Нью-Йорк на міжнародних виставках 39-го і 64-го рр. На протязі 5 років вона навіть слугувала будівлею для Генеральної Асамблеї тільки що організованої ООН. Одним з найяскравіших експонатів музею, який з 1972-го року займає приміщення, являється величезна панорама Нью-Йорку – одна з найбільших у світі – підготовлена до другої виставки в 64-му. Після ремонту в 2014-му році музей Квінса відкрив друге дихання і стає усе більш популярним. Зміст його виставок відноситься, в основному, до актуального мистецтва. Відвідування музею можна поєднати з прогулянкою по одному з найбільших парків міста, в якому той знаходиться. Тут, наприклад, є величезна сталева сфера-глобус, яку знищують у кінці фільму “Люди в чорному”, а також ті самі “літаючи тарілки”.


Studio Museum in Harlem

studio museum harlem
Вебсайт: studiomuseum.org
Адреса: 144 W. 125th St.
Manhattan, NY 10027
Графік роботи: Чт, Пт: 12 – 21
Сб: 10 – 18
Нд: 12 – 18
Категорія: актуальне мистецтво
Необов’язковий внесок $7
Музей-Студія в Гарлемі присвячений, як це не дивно, мистецтву авторів африканського походження, як місцевих, так і зарубіжних, а також мистецтву, так чи інакше пов’язаному з “чорними” культурою та історією. Колекція полягає, в основному, з робіт XIX-го и XX-го століть, а також фотографій легендарного фотохудожника епохи Гарлемського Ренесансу – Джеймса Ван Дер Зі.
Повністю безкоштовний вхід по неділях.