IATAN логотип

Всі безкоштовні музеї Нью-Йорку

Художні музеї

Актуальне мистецтво виділено на окрему, наступну, сторінку.

В цій категорії найбільш заслуженим безумовно є Метрополітен-музей. Щоб ви не загубилися у його просторих залах пропонуємо ознайомчу 2-х годинну екскурсію.

Безкоштовні музеї: художні

The Bronx Museum of the Arts

bronx museum of the arts
Вебсайт: bronxmuseum.org
Адреса: 1040 Grand Concourse, Bronx, New York 10456
Графік роботы: Пн – Ср: зачинено
Чт, Сб, Нд: 11 – 18
Пт: 11 – 20
Категорія: Сучасне містецтво
Ціна:
Музей мистецтв Бронкса постійно виставляє дещо більше 1000 робіт, здебільшого з області сучасного мистецтва. Тут також проводяться тимчасові виставки цікавих сучасних концептуальних скульпторів і художників.


The Hispanic Society of America

Hispanic Society
Вебсайт: hispanicsociety.org
Адреса: 613 W. 155th St, Manhattan, NY 10032
Графік роботи: Пн: зачинено
Вт – Сб: 10 – 16:30
Нд: 13 – 16
Категорія: класичне містецтво, фотографія, історичний і освітній музей
Ціна:
Гішпанська Спілка Америки – це музей і бібліотека, присвячені іспанській, португальській та латиноамериканській культурам і мистецтву. В їх колекції картин навіть є Гойа і Ель Греко. Окрім живопису тут виставлені скульптури, фотографії, текстиль, археологічні знахідки та інші історичні реліквії.


Nicholas Roerich Museum

Музей Реріха, Нью-Йорк
Вебсайт: roerich.org
Адреса: 319 West 107th Street
New York NY 10025
Графік роботы: Вт – Пт: 12 – 17
Сб – Нд: 14 – 17
Категорія: азиатське мистецтво
Ціна:
Чудовий невеликий музей, присвячений творчості та життю Ніколая Реріха, знаходиться на тихому кварталі 107-ої вулиці майже на розі з Ріверсайд Драйв. Біля 200 художніх робіт знаменитого філософа заповнюють 3 поверхи цього, колись, житлового таунхаузу разом із різними артефактами, привезеними їм з численних подорожей. Поруч теж є на що подивитися: сусідній з музеєм будинок – останній в Мангеттені особняк (його знімають в серіалі “Білий комірець”), а через дорогу від нього над Гудзоном розкинувся великий і прекрасний Ріверсайд Парк.


American Folk Art Museum

american folk art museum
Вебсайт: folkartmuseum.org
Адреса: 2 Lincoln Square
(Columbus Avenue між 65-ою і 66-ою вулицами)
New York, NY 10023
Графік роботы: Вт–Чт, Сб: 11:30 – 19:00
Пт: 12:00 – 19:30
Нд: 12:00 – 18:00
Категорія: народне містецтво
Ціна:
Музей присвячений американському народному мистецтву; в його основних збірках є, серед іншого, численні кільти та текстильні матеріали, декоративні елементи меблів, картини і навіть скульптури, часто невідомих авторів та інше мистецтво, що покликано ілюструвати не занадто давню, але цілком впізнавану американську традицію. Окрім постійної колекції із приблизно 8000 об’ектів в музеї часто проводяться виставки, що акцентують який-небудь конкретний період або вид народної творчості.


Godwin-Ternbach Museum

Godwin Ternbach Museum
Вебсайт: qcpages.qc.cuny.edu
Адрес: 65-30 Kissena Blvd
405 Klapper Hall
Flushing, NY 11367
Графік роботы: Пн – Чт: 11 – 19
Сб: 11 – 17
Музей не працює, коли зачинен коледж
Категорія: азіатське мистецтво
Ціна:
В арсеналі цього музея на території Коледжу Квінса наявні 5000 об’єктів мистецтва в найрізноманітніших форматах, що покривають практично усю хронологію історії людства: від древньо-єгипетських артефактів до поп-арту, представленого, наприклад, “супами Кемпбелл” Енді Варголи. Тимчасові виставки можуть бути присвячені як древньо-китайскій скульптурі, так і сучасним фотографіям з ПАР.Музеї з необов’язковою рекомендованою пожертвоюBrooklyn Museum of Art

brooklyn art museum
Вебсайт: brooklynmuseum.org
Адрес: 200 Eastern Pkwy
Brooklyn, NY 11238
Графік роботы: Ср, Пт – Вс: 11 – 18
Чт: 11 – 22
Перша субота місяця (окрім вересня): 11 – 23
Категорія: образотворче мистецтво
Необов’язковий внесок: $16
Бруклінський музей мистецтв – один з найбільших у Нью-Йорку, поступається обширністю колекції хіба що Метрополітен-музею. Відомий передусім своїми багатими збірками експонатів єгипетської культури та історії, Бруклінський – це енциклопедичний музей, де можна простежити усю історію мистецтва аж до актуального.
Повністю безкоштовний вхід кожної першої суботи місяця


The Cloisters

The Cloisters
Вебсайт: metmuseum.org
Адреса: 99 Margaret Corbin Drive
Fort Tryon Park
New York, New York 10040
Графік роботи: Щодняbr /> Березень – жовтень: 10 – 17:15
Листопад – лютий: 10 – 16:45
Категорія: образотворче мистецтво
Необов’язковий внесок: $25
Цей філіал музею Метрополітен знаходиться у верхньому Мангеттені у приємному парку на холмі з видом на Гудзон. Клойстерс – в цьому випадку можна перевести як монастир – сполягає в архітектурному сенсі з частин декількох середньовічних, здебільшого французьких, монастирів. Колекція, таким чином, відповідає оболонці та присвячена мистецтву Європи XII-XV ст.


El Museo del Barrio

Museo del Barrio
Вебсайт: elmuseo.org
Адреса: 1230 5th Avenue,
New York, NY 10029
Графік роботи: Вт – Сб: 11 – 18
Категорія: образотворче, актуальне мистецтво
Необов’язковий внесок: $9
Частина знаменитої музейної милі Нью-Йорку, що на 5-й Авеню – Музей “Барріо”, що в перекладі з іспанської означає “район”, а в Нью-Йорку описує конкретний мікрорайон, відомий також як Східний або Іспанський Гарлем; тут мешкають, в основному, вихідці з Пуерто Ріко, іспаномовних карибів, Центральної і Південної Америки. Музей, таким чином, присвячений мистецтву саме цих регіонів. Усі підписи продубльовані англійською. Відвідування музею навряд чи займе довше за півтори-дві години.
Повністю безкоштовний вхід кожної третьої суботи місяця


Metropolitan Museum of Art

metropolitan museum
Вебсайт: metmuseum.org
Адреса: 1000 Fifth Avenue (ріг 82-ої вулиці),
New York, NY 10028
Графік роботи: Нд – Чт: 10 – 18
Пт, Сб: 10 – 21
Категорія: образотворче мистецтво
Необов’язковий внесок: $25
Найбільший музей мистецтв у США – Метрополітен-музей – це обов’язкова зупинка для всіх відвідувачів Нью-Йорку, навіть якщо мистецтво вас не займає, просто як данина прекрасному. Величезна колекція регулярно оновлюється з неозорих архівів і представляє повний спектр історії мистецтва з усього світу: починаючи з древніх Кітаю, Греції, Єгипту і завершуючи сучасним мистецтвом приблизно до Другої Світової Війни. Музей знаходиться на території Центрального Парку і тому, по старовинній домовленості з містом, пропонує вхід за добровільне пожертвування. Особливо приємно, що, у відмінності від деяких інших музеїв, в Метрополітені є тільки один тип квитка, який включає усі зали разом зі спеціальними виставками.

 

Staten Island Museum

Staten island museum
Вебсайт: statenislandmuseum.org
Адреса: 75 Stuyvesant Place
Staten Island, New York 10301
Графік роботи: Пн – Пт: 11 – 17
Сб: 10 – 17
Нд: 12 – 17
Категорія: образотворче мистецтво, освітній музей
Необов’язковий внесок: $8
На Стейтен-Айленді теж є свій музей, відвідування якого легко поєднати з водною прогулянкою на знаменитому паромі, що пропливає повз Статуї Свободи. Музей Стейтен-Айленду присвячений, здебільшого мистецтву, що пов’язане з цим боро Нью-Йорку. Окрім цього тут можна знайти багаті колекції експонатів по суспільствознавству и природознавству.