IATAN логотип

Всі безкоштовні музеї Нью-Йорку

Неділя: безкоштовний вхід до музеїв

Безкоштовний вхід по неділях у вказанний у таблицях час.

Frick Collection

Музей-колекція Фріка
Вебсайт: frick.org
Адреса: 1 E. 70th St. (на розі з 5-ю Авеню)
Manhattan, NY 10021
Безкоштовний вхід: 11 – 13
(работает до 17)
Категорія: образотворче мистецтво
Ви заощаджуєте: $20
Приватна колекція Генрі Клея Фріка розташована на своєму місці в особняку на 5-ій Авеню. Після смерті хазяїв їх дім реорганізували в музей, відкритий в 1935-му році. Такий, що офіційно не є частиною “музейної мілі” цей музей більше схожий на приватний житловий будинок з витонченим внутрішнім оформленням, зі смаком підібраними меблями і декілька десятками дорогоцінних картин і скульптур, серед яких цілих три Вермеєра, є Гойа, Моне, Ренуар та багато чого ще.


Morgan Library and Museum

Бібліотека Моргана
Вебсайт: themorgan.org
Адреса: 225 Madison Ave.
Manhattan, NY 10016
Безкоштовний вхід: 16 – 18
(тільки будівля МакКима)
Категорія: історичній, освітній музей
Ви заощаджуєте: $18
Знамените сімейство Морганів не пройшло непоміченим у фінансовій історії Америки та світу. На Медісон авеню в Мангеттені розташован будинок П’єрпонта Моргана, близько якого він у свій час відбудував бібліотеку. У 1924-му році спадкоємець імперії Джеймс зробив надбанням громадськості колекцію рідкісних книг і об’єктів мистецтва, що належали його батьку. По цей день бібліотека Моргана існує як одна з провідних освітніх організацій у Нью-Йорку. В їх колекції безліч рідкісних екземплярів: наприклад, одна з біблій Гуттенберга та рукописний оригінал “Різдвяних Історій” Діккенса. Окрім цього в музеї часто проходять тимчасові виставки, присвячені, наприклад, написанню “Маленького принца”, якого Екзюпері почав саме у Нью-Йорку, чи творчості Едгара Аллана По, що прожив тут багато років. Будівля МакКіма (на ім’я архітектора) – це одна з будов бібліотечного комплексу, нещодавно дуже добре відреставрована, де розміщувався особистий кабінет П’єрпонта Моргана, власне основна бібліотека й офіс директора організації.
Також безкоштовно по вівторках і п’ятницях.


New York Hall of Science

Музей науки
Вебсайт: nysci.org
Адреса: 47-01 111th St.
Queens, NY 11368
Безкоштовний вхід: Вересень-Червень: 10 – 11
Категорія: технології, освітній музей
Ви заощаджуєте: $15
Дітям й дорослим буде цікаво у Нью-Йоркському Залі Науки, де можна віддати належне одній або декільком з багатьох інтерактивних програм, спрямованих на розвиток наукового образу мислення і просто цікавості. Можна відчути себе інженером, подивитися 3Д фільм про Всесвіт, повозитися на ігровому майданчику і спробувати паркур, а також пограти в тематичний мінігольф і багато іншого.
Також безкоштовний вхід у п’ятницю.


Queens Botanical Garden

Квінс, ботсад
Вебсайт: queensbotanical.org
Адреса: 43-50 Main St.
Queens, NY 11355
Безкоштовний вхід: Квітень-Жовтень: 16 – 18
Категорія: ботанічний сад
Ви заощаджуєте: $4
У Квінсі, найбільш мультінаціональному районі Нью-Йорку, розташований їх власний ботанічний сад. Значно меньше міського тут тем не меньш можна в одному місці знайти багато рослин, важливих для різних світових культур. Також тут є сади запахів і бджіл.
Також безкоштовний вхід по середах.


Studio Museum in Harlem

studio museum harlem
Вебсайт: studiomuseum.org
Адреса: 144 W. 125th St.
Manhattan, NY 10027
Час роботи: 12 – 18
Категорія: актуальне мистецтво
Ви заощаджуєте: $7
Музей-Студія в Гарлемі присвячен, як це не дивно, мистецтву авторів африканського походження, як місцевих, так і зарубіжних, а також мистецтву, так чи інакше пов’язаному з “чорними” мистецтвом та історією. Колекція полягає, в основному, з робіт XIX-го і XX-го століть, а також фотографій легендарного фотохудожника епохи Гарлемського Ренесанса – Джеймса Ван Дер Зі.
У інші дні тиждня безкоштовний вхід можливий за системою необов’язкової пожертви.