IATAN логотип

Всі безкоштовні музеї Нью-Йорку

Субота: безкоштовний вхід до музеїв

Безкоштовний вхід по суботах у вказаний в таблицях час.

Solomon R. Guggenheim Museum

Музей Гуггенхайма
Вебсайт: guggenheim.org
Адреса: 1071 Fifth Ave. (ріг 89-ої вул.)
  Manhattan, NY 10128
Безкоштовний вхід: 17:45 – 19:45
Категорія: актуальне мистецтво
Ви заощаджуєте: $25
Один з найкращих в Нью-Йорку – Музей Соломона Гуггенхайма – ймовірно також й найвідоміший. Його будівля, спроектована Френком Ллойдом Райтом стала відкровенням для архітекторів середини XX-го століття. Незвичний для музею форм-фактор, де коридор у формі спіралі являється, власне, основним залом, прийшовся до смаку і критикам і відвідувачам. Райт пропонував підійматися на елеваторі до верхньої точки музею і потім спускатися вниз, оглядаючи виставку по ліву руку, але зараз експонати організують таким чином, що треба підійматися пішки, а спускатися на ліфті. Основна виставка тут постійно міняється, колекція музею величезна, але лише мала ії частина виставлена в кожен окремий період декількох місяців, зазвичай присвяченому конкретному напрямку чи групі сучасного мистецтва. На другому рівні також є постійна виставка шедеврів у великий кімнаті – це колекція Таннхаузера. Ще декілька невеликих приміщень зазвичай присвячені тематичним виставкам. Будьте готові до черги вже з 5-ї години в суботу.


Cooper-Hewitt Smithsonian Design Museum

Музей Купер-Г'юіт
Вебсайт: guggenheim.org
Адреса: 2 E 91st St. (на розі з 5-ю Авеню)
New York, NY 10128-9990
Безкоштовний вхід: 18 – 21
Категорія: дизайн, історичний музей
Ви заощаджуєте: $16
Після тривалого ремонту, нарешті, з кінця 2014-го року знову відкритий Музей Дизайну Купер-Г’юітт у приміщенні маєтку Ендрю Карнегі на 5-й Авеню. Це єдиний в США музей, що фокусується на дизайні як історичному, так і сучасному. Колекція музею покриває останні 240 років мистецтва декоративного дизайну аж до останніх інновацій. До речі, одна з найцікавіших з багатьох новаторських ідей тут, – це інструмент у вигляді ручки, що видають разом із вхідним квитком. Ручка є синхронізуючим пристроєм, що запам’ятовує та взаємодіє з зображеннями на одному з декількох величезних тач-скрін столів. А функція запам’ятовування прийде в нагоду, коли ви, гуляючи по музею, знаходите цікавий об’єкт – його код можна просканувати ручкою і пізніше на інтерактивному столі викликати його з електронного небуття, перемалювати його зовнішність, додати чого не вистачає, наприклад, і зберегти знову! Всі збережені матеріали потім доступні в інтернеті на вашій унікальній веб-адресі.


Wave Hill

Уейв Хілл
Вебсайт: wavehill.org
Адреса: 75 W. 252nd St.
Bronx, NY 10471
Безкоштовний вхід: 9 – 12
(працює до 16:30)
Категорія: ботанічний сад, культурний центр
Ви заощаджуєте: $8
Wave Hill – це не тільки красивий сад з видом на Гудзон, але і культурний центр в одному з найдорожчих районів Бронксу, Рівердейлі. У цьому маєтку за 150 років існування жило багато великих людей, включаючи Теодора Рузвельта та Марка Твена. Зараз його украй приємна територія і декілька історичних будівель відкриті для відвідувань. У головному будинку, а також в галереї Гліндор регулярно проводяться виставки актуального мистецтва, пов’язаного зазвичай з природою.
Також безкоштовно у вівторок.


The Jewish Museum

Єврейський музей
Вебсайт: thejewishmuseum.org
Адреса: 1109 5th Ave (угол 92-й ул.)
New York, NY 10128
Безкоштовний вхід: 11 – 17:45
Категорія: образотворче мистецтво, історичній музей
Ви заощаджуєте: $15
Єврейський Музей на 5-ій Авеню — яскравий представник нью-йоркської музейної мілі. Постійна колекція тут пприсвячена історії та культурі іудеїв від древніх часів до наших днів і, мабуть, найбільш яскраво, – періоду імміграції в США (тут, наприклад, є одна стара ханукія, яка виглядає як 9 статуй свободи і замість факела у кожній – свічка). Виставочні зали 1-го і 2-го поверхів частенько пропонують дуже цікаві роботы – від пізнього Марка Шагала до особистої колекції Олени Рубінштейн.
Також безкоштовний вхід у четвер.


New York Botanical Garden

Ботанічний сад, Бронкс
Вебсайт: nybg.org
Адреса: 2900 Southern Blvd.
Bronx, NY 10458
Безкоштовний вхід: 9 – 10
Категорія: ботанический сад
Ви заощаджуєте: $12
Міський ботанічний сад знаходиться по сусідству з зоопарком у Бронксі і займає приблизно таку ж площу. Тут можна на пару годин забути, що ви знаходитесь у самому крупному мегаполісі США і зануритися в спілкування з природою. Практично в любий час року тут можна знайти які-небудь цікаві квітучі рослини, до того ж завжди відкрита для відвідування величезна і дуже красива теплиця. У святковий період (листопад-грудень) там влаштовують шоу з іграшковими поїздами, моделюючи будівлі Мангеттена за допомогою гілочок, лисття, желудів і тому подібного.
Також безкоштовний вхід весь день у середу.


The Brooklyn Botanic Garden

Бруклінський ботанічний сад
Вебсайт: bbg.org
Адреса: 1000 Washington Ave.
Brooklyn, NY 11225
Безкоштовний вхід: 10 – 12
Категорія: ботанічний сад
Ви заощаджуєте: $10
Бруклінський ботанічний сад – один з чотирьох в Нью-Йорку — є мало не найпопулярнішим, ймовірно не поступаючись навіть найбільшому, що у Бронксі. Тут можна погуляти по японському саду, розбитому ще в 1915-му році, відвідати сад корисних трав і відкрити для себе місцеву флору. Розташований недалеко від Бруклінського музею мистецтв і чудового Проспект Парку.
Також відкритий по вівторках.

Перша субота місяця

Brooklyn Museum of Art

brooklyn art museum
Вебсайт: brooklynmuseum.org
Адреса: 200 Eastern Pkwy
Brooklyn, NY 11238
Безкоштовний вхід 11 – 23
Категорія: образотворче мистецтво
Ви заощаджуєте: $16
Бруклинський музей мистецтв – один з найбільших в Нью-Йорку, поступається обширністю колекції хіба що Метрополітен-музею. Відомий передусім своїми багатими зборами експонатів єгипетської культури й історії, Бруклінський – енциклопедичний музей, де можна простежити усю історію мистецтва аж до актуального.
У всі інші дні безкоштовний вхід до музею можливий за системою рекомендованої пожертви.

Третя субота місяця

El Museo del Barrio

Museo del Barrio
Вебсайт: elmuseo.org
Адреса: 1230 5th Avenue,
New York, NY 10029
Безкоштовний вхід: 11 – 18
Категорія: образотворче, актуальне мистецтво
Ви заощаджуєте: $9
Частина знаменитої музейної мілі Нью-Йорку на 5-ої Авеню – Музей “Барріо”, що в перекладі з іспанської означає “район”, а в Нью-Йорку описує конкретний мікрорайон, відомий також як Східний або Іспанський Гарлем; тут мешкають, в основному, вихідці з Пуерто Ріко, іспаномовних карибів, Центральної та Південної Америки. Музей, таким чином, присвячений мистецтву саме цих регіонів. Усі підписи продубльовані англійською. Відвідування музею навряд чи займе довше ніж півтори-дві години.
У всі інші дні безкоштовний вхід до музею можливий за системою рекомендованої пожертви.