IATAN логотип

Центральний парк під снігом

Засніжений Центральний Парк, Нью-ЙоркЗима, що спливає, обдарувала нас останнім, сподіваємося, снігом. Було не занадто холодно, не занадто вітряно, сніг був пухнастим і приглушав звуки. Загалом все було саме так, як, відповідно до святкових пісень і фільмів, повинно бути на Різдво, але, нажаль, кінець грудня у нас був сухим і нудним. Зате погода відіграється зараз. І найефектніше в Нью-Йорку замітає саме Центральний Парк.

Один з входів до Центрального Парку взимку 2015Астрономічно останній день зими в північній півкулі доводиться на 20-е березня, тому офіційно у холодного сезону є ще два тижні, але якщо вірити метеорологам (а що нам залишається?) температура вже навряд чи опуститься нижче нуля за Цельсієм, ну або 32 за Фаренгейтом. А там, дивишся, і бруньки розпустяться. Поки ж будь який натяк на яскравий колір гостро привертає увагу у бляклому сніговому світі. Вашій увазі – декілька фото, зроблених на прогулянці по Центральному Парку 5-го березня 2015 після (та підчас) чергового “снігового урагану”.

Be the first to leave a comment. Don’t be shy.

Join the Discussion

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>