IATAN логотип

Серце на Таймз Сквер та що робити 14.02

Підготовка до Дня Валентина 2015 на Таймз СкверДень усіх закоханих невблаганно наближається і заперечувати цей факт ще складніше тепер, коли на головній площі Нью-Йорка з’явилося недвозначне величезне червоне сердце. Конкурс на кращий дизайн подібної скульптури проводиться вже не перший рік і переможець незмінно удостоюється честі бачити своє творіння на Таймз Сквер упродовж місяця. З фіналістами цього року можна ознайомитися, наприклад, тут. Серед цікавих проектів-учасників був, наприклад, тематичної форми стенд з працівником, який організовував щось подібне до посткросингу валентинок серед відвідувачів.

Співавтор проекту

Один з авторів проекту

Переможець конкурсу – проект під назвою “Серцебиття” бруклінської компанії “Stereotank” – був установлений сьогодні, 9-го лютого, на площі о. Даффі, яка по суті є частиною Таймз Сквер. Скульптура є такою, що видається порожнистим витягнутим метра на три горизонтальним контейнером червоного кольору та у формі серця. Кожні декілька секунд орган цілком відсутно вібрирує, імітуючи биття. Хоча для любовного хвилювання – занадто повільно. Спеціальні лампи, схожі на ті, що використвуються при ремонті дороги, а тому занадто добре знайомі будь якому нью-йоркеру, випускають пульсуючє світло.

Серце на Таймз Сквер

Музичні інструменти

Але і це ще не все: прямо в скульптуру вмонтовані ударні музичні інструменти! На “серці” можна відбивати ритми, використовуючи рокові барабани, тумбадору, електронні ударні, ксєлофон і духовий орган. Усі перехожі запрошені взяти участь у цій інтерактивій арт-інсталяції, яка пробуде на Таймз Сквер до 8-го березня. Поряд з нею цього року за домовленістю з Times Square Alliance будуть проводиться і пропозиції руки і серця, і навіть весілля. Поки не готові до такого серйозного кроку?

Що робити на День Валентина в Нью-Йорку?

З 3-ї до 7-ї вечора в Центральному Парку буде проводиться Крижаний Фестиваль, на якому майстри роботи по льоду демонструватимуть свої уміння. А потім – вечірка в стилі 80-х! Променад Центрального Парку приблизно на рівні 70-ої вулиці.

Історія Любові в Міському Музеї Нью-Йорку – це програма, яка продовжиться з 11 ранку до 2-ї години дня. У її рамках учасники зможуть спорудити унікальні валентинки з використанням історичних світлин міста. Музей знаходиться на 5-ій авеню, між 103-ою та 104-ою вулицями.

Любителям солодкого рекомендуємо відвідати термінал Гренд Сентрал, де упродовж усього лютого проходить фестиваль шоколаду! Безліч кафе і магазинів знаменитого вокзалу ударилися у відповідну тематику і робитимуть особливі шоколадні пропозиції зі знижками. Читайте детальніше, а також шукайте список учасників на офіційному сайті терміналу.

Вітаємо з днем усіх закоханих!

Be the first to leave a comment. Don’t be shy.

Join the Discussion

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>