IATAN логотип

Геловін – 2015

Хеловін в Нью-Йорку 2015Святковий сезон вже помітно наближається разом з жовтим листям в Центральному Парку, холодами та легким запахом індички. Але найближче велике дійство, що чекає на нас вже цього тижня, – це, звичайно, Геловін, знамените кельтське свято, значення якого, здається, перекрутили вже стільки разів, що усі забули, що, власне, відмічаємо. Ну це напевно і неважливо, головне – привід для параду. А вже людей зібрати – в Нью-Йорку з цим проблем ніколи не було. Що ж цікавого відбуватиметься в суботу, 31-го жовтня 2015-го в кращому місті на планеті?

 1. Парад на Хеловін в Вілладжі, Нью-ЙоркПарад в Вілладжі (Village Halloween Parade). Під чуйним керівництвом тільки нинішнього режисера парад проходить вже майже 40 років і є найбільшою й найяскравішою подією Геловіну в Нью-Йорку, країні, а, може, і світі. Очікується близько сотні тисяч учасників і більше 2-х мільйонів глядачів. Приймати участь, до речі, може кожен абсолютно безкоштовно: досить прийти в костюмі на ріг 6-ої Авеню з вулицею Спрінг між 18:30 і 20:30. Дивитися парад краще за все у Вілладжі, десь до 14-ої вулиці уздовж 6-ої ж Авеню, але приходьте заздалегідь! Початок о 19:00.

  Подивитись як це зазвичай відбувається можна на youtube:

 2. Бархоппінг і гульня на Хеллоуін 2015 в Нью-Йорку Геловінська гульня (New York Halloween PubCrawl). Більше 100 барів в Нью-Йорку беруть участь цього року в напів-офіційному бархоппінгу. Деякі заклади просто тематично оформлені, деякі пропонують вечірки та відповідну культурну програму, часто гучну танцювальну музику. Можна об’єднати з відвідуванням параду! Список з описами, знижками і мапами доступний за наступним посиланням:

  pubcrawls.com

 3. Хеловін 2015 в музеї природної історіїДля людей сімейних підійде Геловін в музею природної історії. З 14 до 17-ти 31-го жовтня тут пройде тематичний вечір з фокусниками, музичними групами і тому подібне. Вхід – $14 з людини.

  amnh.org

 4. У пошуках гарбуза на фермі Декер, ХелловінДля зовсім вже тихого проведення часу з дітьми слід звернутися до схилів Стейтен-Айленда. Тут на фермі Декер на території історичного села Річмонд можна позбирати гарбузи, покататися на возі з сеном, розмалювати собі обличчя під костюм і погуляти кукурудзяним лабіринтом. Вхід – $6.

  historicrichmondtown.org

 5. Прогулянка на возі з привидами на Хелловін в Нью-ЙоркуТим, хто бажає полоскотати нерви, варто звернутися до однієї з численних “страшилок”, наприклад, готелю Gravesend Inn, населеному примарами. Спеціальні ефекти створені студентами політехнічного інституту у Бруклині змусять закричати навіть найвимогливіших. Квитки по $8.

  gravesendinn.org

  Чи ось, в тому ж ключі, на о. Ренделл можна відправитися на цілу прогулянку з привидами на New York Haunted Hayride. Цей атракціон приїхав на наш берег з Лос-Анджелеса, де лякав населення 7 останніх років. Сидячи на возі з сіном ви стаєте свідком страхітливих подій, які розгортаються прямо перед вами, і іноді ближче, ніж хотілося б. Квитки стоять від $32.

  newyorkhauntedhayride.com

 6. "Королева ночі" в готелі "Парамаунт"Зрозуміло, на великий попит завжди відповідають такою ж пропозицією. Найбільш вишуканий геловінський експіріенс пропонують на шоу “Королева ночі”, яке вже давно йде в Paramount Hotel. Це деяка суміш цирку, театру, ресторану та нічного клубу. Декадентська костюмована атмосфера якнайкраще підходить для Геловіну в Нью-Йорку. Ціни на квитки від $220 до $550 з людини.

  diamondhorseshoe.com

Be the first to leave a comment. Don’t be shy.

Join the Discussion

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>