IATAN логотип

Стандартна оглядова екскурсія Нью-Йорком

clock 6 годин
chess Передбачені прогулянки 5-30 хвилин
photo_camera Великі можливості для фото
photo_camera Від $580 з групи, залежить від кількості людей
add Рекомендуємо додати: відвідання оглядового майданчика (+40-60 хвилин)
add Можна додати: круїз до Статуї Свободи (+2-2,5 години)
ЗАМОВИТИ

Ваше ім'я *

Ваш email *

Тема

Ваше повідомлення

* обов'язкові поля


Вид на Нью-Йорк з оглядового майданчику Рокфеллер-центру

Під час цієї оглядової екскурсії ви побачите і відвідаєте не лише відомі пам’ятки Мангеттена, але також побуваєте в деяких нетуристичних місцях і дізнаєтеся багато таємниць Нью-Йорку.

Ви відвідаєте собор Іоанна Богослова, проїдете головною вулицею Гарлема – центра афро-американського визвольного руху, прогуляєтеся по Центральному Парку і Музейній Милі, де розташовані знамениті музеї мистецтв Гуттенхайм та Метрополітан, проїдете знаменитою П’ятої Авеню, відвідаєте залізничний храм США Гренд Сентрал Термінал і дізнаєтеся про його секрети, побачите найвпізнаваніший хмарочос Нью Йорку – Будівлю-Праску, познайомитеся з чавунною архітектурою молодіжного району Сохо, побачите першу коммерційну будівлю світу з ліфтом і найбільшу книжкову крамницю міста, проїдете по етнічним кварталам Нью Йорку. Також ви побачите музей-авіаносець Інтрепід, що брав участь в Другій Світовій Війні, новітній і наймодніший парк міста, головний католицький собор Америки  і найстарішу церкву Нью-Йорку.

В якості оглядового майданчика ми зазвичай пропонуємо Емпайр Стейт Білдінг, як найбільш високий; альтернатива – оглядовий майданчик Рокфеллер Центру. На 16 поверхів нижче, але ближче до Центрального парку і дозволяє вихід на дах будівлі, де немає високих огорож.