IATAN логотип

Пішохідна екскурсія Центральним Парком

clock 2 години*
chess Пішохідний тур парком, здебільшого рівна асфальтована поверхня, кілька легких підйомів
photo_camera У деякій залежності від сезону Центральний Парк є завжди фотогієнічним
photo_camera $140, до 12 людей
add Можна додати: зоопарк (+1 година)
ЗАМОВИТИ

Ваше ім'я *

Ваш email *

Тема

Ваше повідомлення

* обов'язкові поля


Центральный парк осеньюТакий, що називається багатьма найбільшим музеєм Нью-Йорка Центральний Парк, являє не лише скупчення галявин, гаїв, ставків і садів, але і величезний простір для творчої реалізації багатьох поколінь архітекторів, скульпторів та ландшафтних дизайнерів.  Розповідати про парк можна без кінця, але найголовніше – скільки б ви там не гуляли, завжди знайдете щось новеньке. Можливо то буде статуя Аліси з книги Льюїса, сад Шекспіра, середньовічний замок-метеостанція, розвалини старого резервуару, театр просто неба, меморіал Джону Леннону, пам’ятник Вальтеру Скотту, древній єгипетський обеліск та інше. Ми розповімо вам про ці та інші пам’ятки під час нашої пішохідної прогулянки по Центральному Парку в Мангетені.

Під час нашої оглядової екскурсії по Нью-Йорку ми порівняно коротко покриваємо Центральний Парк, але він може запропонувати ще набагато більше цікавого при ближчому знайомстві.

Для дітей, а також їх батьків, буде цікавим похід до зоопарку, що знаходиться в середині Центрального Парку і послужив основою для мультфільму “Мадагаскар”. Білий ведмідь, снігові леопарди та доброзичливі пінгвіни не залишать відвідувачів байдужими.

Ми починаємо і закінчуємо наші пішохідні прогулянки в районі самої екскурсії. Супровід гіда  от і до вашого готелю оговорюється додатково в залежності від обраної екскурсії та розташування готелю.