IATAN логотип

Пішохідна екскурсія Даунтаном Мангеттена

clock 2 години*
chess Пішохідний тур, здебільшого рівні асфальтовані поверхні
photo_camera Чудові можливості для фото
photo_camera $140, до 12 людей
add Можна додати: круїз до Статуї Свободи (+2-2,5 години)
add Можна додати: відвідання меморіалу 11-го вересня (+40-60 хвилин)
ЗАМОВИТИ

Ваше ім'я *

Ваш email *

Тема

Ваше повідомлення

* обов'язкові поля


Нью-йорська фондова біржа

Ця екскурсія включає муніципальний район, кримінальні суди, мерію Нью-Йорка, вид на Бруклінський міст, старовинні кораблі; ми з вами пройдемо головною фінансовою артерією світу – Волл Стріт, подивимося на місце інавгурації першого Президента США Джорджа Вашингтона навпроти нью-йоркської біржі, оцінимо вид на найстаршу церков міста. Ви побачите де починається Бродвей, знаходяться найстаріший міський парк і будівля колишньої митниці на місці, де був заснований Нью-Йорк, бика з Волл Стріт, прогуляєтеся по Беттері парку, де знаходиться меморіал, присвячений купівлі Мангеттена у індійців та звідки видно Статую Свободи.

Граунд Зіро – місце падіння веж-близнюків в результаті теракту 11-го вересня 2001-го року тепер не упізнати. На його місці відкрито меморіал трагедії і 21-го травня 2014 року відкрився й музей. Завдяки великому попиту відвідування музею зазвичай пов’язано з довгими очікуваннями в чергах, але меморіал, нарешті, доступний без реєстрації всім бажаючим.

*ми починаємо і закінчуємо наші пішохідні прогулянки в районі самої екскурсії. Супровід гіда от і до вашого готелю оговорюється додатково в залежності від обраної вами екскурсії та розташування готелю.