IATAN логотип

Екскурсія Нью-Йорком на метро

clock від 4 годин
chess Багато прогулянок
photo_camera Можливість фотографування максимальна
photo_camera Від $300 з групи, 1-6 чол
add Рекомендуємо додати: відвідування оглядового майданчика (+40-60 хвилин)
add Можна додати: круїз до Статуї Свободи (+2-2,5 години)

ЗАМОВИТИ

Ваше ім'я *

Ваш email *

Тема

Ваше повідомлення

* обов'язкові поля

Бруклинський міст На відміну від інших міст США більшість мешканців Нью-Йорку щодня пересувається за допомогою громадського транспорту, а не особистих автомобілів. Тому Нью-Йорк асоціюється в першу чергу з пішими прогулянками, поїздками на метро або, у крайньому випадку, на таксі. Нехай це не найшвидший спосіб познайомитися з містом, проте найавтентичніший!

Ми зустрінемо вас в умовленому місці або, якщо зручно, у вашому готелі та разом відправимося досліджувати Нью-Йорк справжній, живий, гучний і всепоглинуючий. Враження від пішохідної прогулянки по Таймз Сквер чи 5-ою Авеню автомобільна екскурсія не замінить. Із швидкістю все встигаючого помітити пішохіда ви пройдете центральною 42-ю вулицею, побуваєте в знаменитій бібліотеці, Рокфеллер-Центрі, і на вокзалі Гренд Централ. До обов’язкової програми включений також Центральний Парк, куди можна дійти пішки та фінансовий район з вулицею Волл стріт, біржею та статуєю бика. Туди вже треба їхати на метро. Можна пройти до самого початку Бродвею та подивитися з берега на Статую Свободи або поплисти до неї на катері. Тут же поруч знаходиться меморіал і музей 11-го вересня, а також міська мерія, звідки недалеко вже й до Чайнатауну з Маленькою Італією.

Маршрут легко змінюється відповідно до ваших побажань і фізичної підготовки, ми можемо показати вам центр афро-американської культури – район Гарлем з його джаз-клубами і церквами, малозвідані галявини та пам’ятники північного Центрального Парку, богемний Грінвіч Вілладж, неформальний Іст Вілладж, стіляжний Бруклін і навіть російськомовний Брайтон Біч. В нью-йоркському метро 468 станцій (з вересня 2016 вже 469) – інших обмежень немає!

Екскурсія може бути доповнена тисячою різних способів. Наприклад, ми можемо взяти в оренду велосипеди, можемо випити кави в одній з багатьох незалежних нью-йоркських кав’ярень або побувати в цікавому музеї чи двох. Дозвольте нам показати вам наш Нью-Йорк!