IATAN логотип

Екскурсія до Музею Природничої Історії

clock 2 години*
chess Декілька сходів, є елеватори
photo_camera Фото в музеї дозволені
dollar_sign $140, до 10 людей + безкоштовний вхід
puzzle Чудово підходить для дітей
add Можна додати: дитячий музей Мангеттену (+1 година)
add Можна додати: Музей нью-йоркської історичної спілки (+1 година)
ЗАМОВИТИ

Ваше ім'я *

Ваш email *

Тема

Ваше повідомлення

* обов'язкові поля

Американський Музей Природничої Історії в Нью-Йорку Музей природничої історії – мекка поціновувачей природи у всіх ії проявах. Не даремно біля головного входу вас вітає президент Теодор Рузвельт – знаний натураліст та мандрівник. Захоплюючі виставки зможуть наочно розповісти вам про різноманітні грані нашого величезного світу: про астрономію (6-й по розмірах з виявлених на Землі метеоритів), стародавні копалини (перший знайдений череп Тиронозавра Рекса та, поруч, його повний скелет), мінералогия (найбільший в світі блакитний сапфір); зали, присвячені океанології, індіанським культурам Америки, планетарій і багато чого іншого чекає на вас.

Дитячий музей Мангеттена буде цікавий навіть самим юним: від простого малювання до створення роботів і вистав, присвячених будові людського серця. В цьому музеї завжди є чим зайнятися.

Музей нью-йоркської історичної спілки – найстаріший в місті й створений повністю на пожертви громадян, він зберігає багату колекцію артефактів нью-йоркської історії.

*ми починаємо і закінчуємо наші пішохідні прогулянки в районі самої екскурсії. Супровід гіда от і до вашого готелю оговорюється додатково в залежності від обраної вами екскурсії та розташування готелю.