IATAN логотип

Екскурсія до музею-авіаносця Інтрепід

clock 2 години*
chess всередині корабля між поверхами іноді доводиться пересуватися незручними залізними сходами
photo_camera Фото дозволені, виходять чудові кадри
dollar_sign $140, до 6 людей + безкоштовні вхідні квитки або велика знижка
puzzle Чудово підходить для дітей, перш за все, звісно, хлопців
add Можна додати: круїз вздовж або навколо Мангеттена (+1-3 години)
ЗАМОВИТИ

Ваше ім'я *

Ваш email *

Тема

Ваше повідомлення

* обов'язкові поля

Авіаносець Інтрепід на ГудзоніНаймілітаристська екскурсія у Нью-Йорку.

Пройшовши Другу Світову війну, постраждавши від японських камікадзе, переживши загрозу знищення в мирний час і капітальний ремонт, авіаносець “Інтрепід” продовжує триматися на плаву, наразі у вигляді музею військово-морської та авіаційної техніки. Розташований на Гудзоні в центрі Мангеттена, музеї пропонує до огляду на своїй головній палубі багату колекцію літаків: від МІГів до “Чорного Дрозда”. Ознайомитись із влаштуванням корабля й з тим як проводила будні команда можна на нижніх палубах, там же – побувати на камбузі, в якірному відділенні та інших. Нещодавно музей збагатився дуже цікавим експонатом – павільйон з шаттлом Ентерпрайз, першим шаттлом американської космічної програми. Експонат відкритий для відвідувачів, але до середини не пускають.

Квитки на авіаносець коштують немало, $31 з людини, але з нашим гідом вхід обійдеться вам значно дешевше! По-перше, в нас є членський квиток музею, що діє на всіх дітей до 18-ти років та 2-х дорослих, а, по-друге, завдяки нашим партнерським стосункам ми можемо запропонувати додаткові вхідні квитки зі значною знижкою.

Поряд з авіаносцем розташований пірс, звідки можна відплисти на оглядову екскурсію на катері, тривалістю від години (до статуї Свободи і назад) до 3-х годин (повне коло навкруги острова Мангеттен).

*ми починаємо та закінчуємо наші пішохідні прогулянки в районі самої екскурсії. Супровід гіда от і до вашого готелю оговорюється додатково в залежності від обраної вами екскурсії та розташування готелю.