IATAN логотип

Замки з піску

Скульптури з піску на Коні-Айленді

Не хот-догами, атракціонами та парадами русалок єдиними славиться Коні-Айленд. Далекий бруклінський курортний район притягає відвідувачів не лише пляжами, але й культурною програмою. У цю суботу, 15-го серпня 2015, відбудеться 25-е щорічне змагання з пісочних скульптур. Минулого року переможці у кожній з 7 категорій забрали додому по $500, тож ставки, самі розумієте, серйозні.

Замки з піску у Нью-ЙоркуУ першому конкурсі в 1990-му році брало участь всього 20 “скульпторів”. Тепер очікується близько сотні учасників і більше 10 тисяч глядачів. Цікаво ж подивитися як безіменна купа мокрого піску перетворюється на витвір мистецтва! Щоб зарезервувати потрібний об’єм будматеріалу, необхідно було безкоштовно зареєструватися на офіційному сайті події, але за декілька днів до дати усі місця вже розібрали. Якщо все-таки хочете спробувати себе поряд із метрами, то приходьте: можна сподіватися, що хто-небудь не з’явиться.

Арізона у Нью-ЙоркуПодія спрямована на загальне відновлення та зміцнення економічної атмосфери в районі, ну і, звичайно, на благодійну допомогу постраждалим від урагану Сенді, що якраз в південному Брукліні буйствував дуже руйнівно. Спонсорський пакет розповідає про те, що минулого року змагання показували на “Good morning America” і взагалі писали в усіх газетах, та пропонує, серед іншого, замовити професійну скульптуру з піску з логотипом компанії всього за 1,500 – 2,500 доларів, залежно на розмірі.

Конкурс пройде на Коні-Айленді з 11 до 16 годин 15-го серпня, поспішайте бачити!

Be the first to leave a comment. Don’t be shy.

Join the Discussion

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>