IATAN логотип

Як зупинитсь у Нью-Йорку за $100 у 2016?

Нью-Йорк найдорожче місто в Америці, середня ціна за готель, наприклад, складає приблизно $250 за ніч за номер, що в два рази дорожче, ніж в середньому по США; саме тому ми пропонуємо оцінити знижки під час Готельного Тижня 2016.

Готель Giraffe

Готель Giraffe

Іноді знайти відповідний готель в Нью-Йорку буває складно, особливо на свята. Якщо середнє за рік заповнення готельних номерів Нью-Йорка перевищує 80%, то наприкінці грудня ця статистика досягає свого піку і досягає 100%. Не випадково в місті йде будівництво десятків нових готелів і в 2016-му році кількість готельних кімнат дійде до 110 тисяч. При середній ціні за ніч за номер в $248.70 (трохи нижче, ніж в 2014-му, до речі) проживання в Нью-Йорку може влетіти в копієчку. Але в січні попит зазвичай падає і в 2016-му на нас чекає прекрасна можливість, яку гріх буде пропустити, – “Готельний Тиждень 2016”!

Басейн на даху готелю Gansevoort Meatpacking

Басейн з підігрівом на даху готелю Gansevoort Meatpacking

“Готельний Тиждень 2016” усупереч назві пробуде 12 днів, з 3-го по 15-і січня, але нам же й краще. Взагалі на початку січня після найгарячішого сезону в Нью-Йорку навіть найексклюзивніші готелі іноді можуть спускати ціни нижче середньоринкових. Колись раніше це проходило нецентрализовано і необхідно було відловлювати знижки самостійно. У 2016-му році вже вп’яте ця практика буде організована у рамках офіційного “готельного тижня” в січні. Працює сайт, де зібрані усі готелі-учасники і можна ознайомитися з найприємнішими знижками за рік, що дозволяють зупинитися в Нью-Йорку по найвищому розряду, не залишивши тут при цьому цілий статок. Ось найцікавіше з того, що ми виявили.

$100

  • За $100 пропонує розміщення Wolcott Hotel, що знаходиться на 31-ій вулиці між П’ятою і Шостою авеню. Історичне надбання Нью-Йорка, готель 1904-го року будови приймав таких гостей як Айседора Дункан і Генрі Міллер;
  • За ту ж суму можна зупинитися прямо на Таймз-сквер в Econo Lodge Times Square; цей бюджетний готель ідеально розташований для тих, хто хоче вдихнути туристичне повітря Нью-Йорка повними грудьми;
  • Для тих у кого є справи або інтереси у фінансовому районі Мангеттена підійде Holiday Inn Manhattan Financial District; зі своїми 50-у поверхами цей готель – найвищий Holiday Inn у світі, він знаходиться всього в декількох кроках від Волл стріт, меморіалу 11-го вересня і Беттері Парку.

$200

  • Один з наймодніших готелів Нью-Йорка Gansevoort Meatpacking сильно опускає ціни з нагоди “готельного тижня”; всього за $200 за ніч можна зупинитися в одному з “найгарячіших” районів Мангеттена з доступом до того, що підігрівається цілорічно басейну на даху, звідки відкриваються види на Гудзон, парк ХайЛайн і хмарочоси Мангеттена.
  • У Мидтауні рекомендуємо зупинитися в Refinery Hotel New York, де баланс ціна-якість досягає ідеальної рівноваги, особливо враховуючи январьскую знижку!
  • На площі Таймз-сквер є відмінна опція і в цій ціновій категорії: Sanctuary Hotel NYC – бутик-готель, лауреат індустріальних конкурсів.

По цьому посиланню можна ознайомитися з усіма учасниками “Готельного тижня 2016 в Нью-Йорку” і дізнатися як скористатися знижкою: Hotel Week NYC 2016. А якщо у вас є які-небудь питання по бронюванню готелю в Нью-Йорку, то ми будемо раді вам допомогти!

Be the first to leave a comment. Don’t be shy.

Join the Discussion

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>