IATAN логотип

Відкриття вулиці Сергія Довлатова в Нью-Йорку

Ім’я Довлатова було святково присвоєно одній з вулиць Нью-Йорку Під шум летящих над головами людей літаків минулого тиждня нарешті відбулося офіційне відкриття вказівника “Проїзд Сергія Довлатова” (Sergei Dovlatov Way). Віднині кожен турист, що летить до Нью-Йорку, може бути певен: перед посадкою він непремінно пролетить над вулицею, що носить горде ім’я знаменитого російського письменника – Сергія Довлатова. Пішохідна зона на перетині 108-ї вулиці та 63-го проїзду в Квінсі майже не вмістила всіх, хто прийшов на церемонію. Більшу частину складали російськомовні американці, що побажали стати свідками цієї значної події та привітати вдову письменника Єлєну і дочь Катерину, що до ціх часів проживають на цій вулиці. Автор петиції та сайту по збору підписів, шанувальник письменника та активіст Алексей Рубін підкреслює, що присвоєння одной з вулиць Нью-йорку ім’я Довлатова – величезна подія для Нью-Йорка:
«В Квінсі Довлатова знають всі: ми спеціально ходили вулицями і питались у перехожіх, чи знають вони це ім’я. А навіть ті, хто не читав його книги, знюать, що тепер в їх районі є вулиця на честь великого російьского письменника»
Відкриття вулиці письменника Сергія Довлатова у Нью-Йорку Вдова Довлатова Єлєна взяла слово на відкритті вулиці та вимовила подяку всім, хто доклав зусиль задля укріплення пам’яті письменника. Мер Нью-Йорку Білл де Блазіо підписав акт о наданні імен визначних юлдей 63-м вулицям міста, серед яких був і Сергій Довлатов.

Be the first to leave a comment. Don’t be shy.

Join the Discussion

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>