IATAN логотип

Третя секція Хай Лайн

Рендерінг 3-ї секціх парку Хай ЛайнПро знаменитий та унікальний парк High Line ви знаєте хоча б зі сторінок нашого сайту. Ця колишня вантажна залізнична дорога, припинивши роботу у 1980-му році, отримала нову інкарнацію як один з найбільш незвичайних парків світу, а в якості побічного ефекту підняла вартість нерухомості навколо у два рази. Навіть архітектори з  Zaha Hadid будують новий дім біля Хай Лайн Парку на 28-й вулиці, найдешевша квартира в якому коштуватиме майже 5 млн. доларів. Схема парку Хай ЛайнНаразі відкрито лише дві секції парку, що з самого початку був поділений на три частини і запускаються вони по черзі. Перша – у 2009-му році, до 20-ї вулиці; потім секцію до 30-ї вулиці відкрили у 2011-му. З того часу не втихають чутки щодо третьої, що доведе загальну довжину найвужчого парку Нью-Йорка до майже 3-х кілометрів. Цього тиждня у листі підписникам організації “Друзі Хай Лайну” директор Дженні Герстен оголосила про свій відхід від діяльності після того як буде закінчений Хай Лайн, а станеться це, каже вона, вже наприкінці вересня (пізніше стало відомо, що 21-го вересня)!
“Яке б я не отримувала задоволення від цієї виключної роботи та талановитих людей, що роблять цю організацію екстраординарною, я усвідомила, що більш за все мені тепер хочеться повернутись на повний графік до своєю роботи у мистецтві, сфокусуватись на арт-організаціях та культурних програмах, які я обожнюю. Таким чином я збираюсь звільнити пост головного директора відразу ж після відкриття 3-ї секції, “Хай Лайн в Депо”, наприкінці цього місяця.”
Нова частина парку Хай Лайн готується до відкриття у вересні 2014-го рокуТаку назву ця частина парку отримала тому що огинає справжнє залізничне депо, що знаходиться між 30-ю і 34-ю вулицями та 10-ю і 12-ю авеню. Над ним скоро збудують величезний комерційний та житловий комплекс, що називатиметься “Депо-на-Гудзоні”. Також планується відкриття станції метро подовженної гілки поїзда №7. Так що на “Далекий Захід”, як іноді називають цей мікро-район, чекає велике майбутнє, й вже дуже скоро!

Be the first to leave a comment. Don’t be shy.

Join the Discussion

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>