IATAN логотип

Рекомендації щодо параду на День Подяки 2014

Macys_thanksgiving_parade_snoopyНасправді цей парад називається “Парадом Мейсіс на День Подяки” тому, що 90 років тому був організований працівниками цього знаменитого універмагу. «Macy’s» досі мають серйозну присутність у Нью-Йорку, перед усім своїм флагманським магазином на 34-ій вулиці та 6-ій авеню і, звичайно, продовжують спонсорувати найпопулярніший в Америці парад. В наші дні подія притягує біля 3-х мільонів людей і ще більше 50-х мільонів обов’язково дивляться його по телебаченню. Маршрут незмінний вже багато років і проходить по Central Park West від Музею Природничої Історії (77-а вулиця) вниз до Колумбовського Кола, потім переходить по 59-ій вулиці до 6-ої Авеню і вже по ній рухається донизу до 34-ої вулиці. Основний кістяк параду складають величезні надувні кульки у формі різних мультиплікаційних і не лише героїв. Цього року, до речі, обіцяють 6 нових вже зовсім велетенських конструкцій, серед яких Пікачу і один з Пауер Ренджерів. Окрім них у параді бере участь ще 8000 живих людей, від дюжини маршируючих труп до 1200 танцюристів і так далі, і так далі. Ось основне, що треба знати про парад на день дяки в 2014-му році.
  • Парад офіційно починається о 9-й ранку в четвер, 27-го листопада і триватиме мінімум до 12-13 години (у кінці маршруту).
  • Щоб отримати хороше місце на вулиці приходити треба сильно заздалегідь, тобто дійсно рано, бажано — до 6-7 ранку.
  • Уздовж Центрального Парку є прем’єр-місця для запрошених, які офіційно не продаються; запрошення видають за різні заслуги, наприклад, працівникам Macy’s, які можуть продавати їх в інтернеті, вартість сильно коливається в межах декількох сотень долларів за місце.
  • Яке б місце для перегляду параду ви не обрали, воно має бути вище (північніше) за 38-у вулицю: майже все, що нижче, зарезервовано телекомпаніями.
  • Найліпше, звичайно, спостерігати дійство уздовж 6-ої авеню, від 59-ої до 38-ої вулиці, та і уздовж Центрального Парку публіці відкрита, в основному, тільки одна (західна) сторона вулиці.
  • Можна спробувати потрапити в молл на Колі Колумба в Тайм Ворнер Центрі, звідти крізь скляну стіну має бути дуже гарний вид; молл відчиняється о 9-й ранку і, найімовірніше, туди буде велика черга.
  • Ще можна забронювати кімнату з видом в одному з готелів, що знаходяться уздовж маршруту, але це буде дорого.
  • Одягайтеся тепліше!
  • Щоб побачити велетенські кульки зовсім не обов’язково приходити на парад, можна постежити як їх надувають гелієм напередодні, приблизно з 3-х годин дня до пізнього вечора в районі 77-ої вулиці ріг Центрального Парку.
  • Якщо ви все ж таки потрапили на парад і побачили його повністю — вітаємо! Рекомендуємо заздалегідь зробити резервацію на обід в одному з довколишніх ресторанів (у Мангеттені завжди є кілька добрих поблизу), щоб не залишатися на холодній вулиці довше за необхідне, тим більш, що сотні тисяч людей навколо вас теж намагатимуться звідти поїхати і сильна товкотнеча неминуча.
Маршрут параду: 88th-Macys-Thanksgiving-Parade-Route-2014

Be the first to leave a comment. Don’t be shy.

Join the Discussion

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>