IATAN логотип

Торгівельний центр Тайм Ворнер

Вежі-близнюки Торгового Центру Тайм Ворнер

Перший хмарочос, що був збудований після 11-го вересня 2001 у Нью-Йорку, – торгівельний центр Тайм Ворнер. Його будування взагалі-но почалось наприкінці 2000-го року і вже тоді було оспорено місцевими активістами які вважали, що його тінь буде задовгою і дістане аж до Центрального Парку. Адже будівля розтошована на площі Колумба біля головного входу в парк. Після теракту будування двох нових веж-близнюків торгівельного центра було призупинено, а проект від гріха подалі був модифікований, скорочений. Буділю здали у лютому 2003-го.

Нью-йоркский Колізей - виставковий центр, що знаходився раніше на пл. КолумбаТайм Ворнер змінив на цьому місті величезний виставковий центр, збудваний в 50-х. Його так і називали – нью-йоркський Колізей. У 1959-му році відбувся культурний обмін між США та Радянським Союзом, у результаті якого в Москві, в Сокольниках американські інженери збудували павільйон, куди 2 мільони відвідувачей простаївали кілометрові черги аби подивитись на “типовий американський дім” (3-и спальні, півтори ванних кімнати). ТАСС тоді ще написали, що це брехня, що не може звичайний американський працівник жити в такому місці, це все одно що трудящим Індії жити в Тадж Махалі. В нью-йоркскому ж Колізеї россійська виставка була сфокусовано, звісно, на нещодавно запущеному Супутнику.

Фото радянського павільйону на виставці у Колізеї, Нью-Йорк

Радяньска виставка у нью-йоркському Колізеї, 1959

Колізей був зруйнований у 2000-му році, і тепер ТЦ Тайм Ворнер гордо займає його місце. У північній вежі розміщений розкішний готель “Мандарін Орієнтал”, вестибюлю якого знаходиться на 35-му поверсі з вражаючим видом на Центральний Парк. У центрі також чудовий вибір ресторанів, в тому числі таких, що мають 3 зірки Мішеліна: Пер се та Маса.   Коллизей разрушили в 2000-м году и теперь ТЦ Тайм Ворнер гордо занимает его место. В северной башне размещён роскошный отель “Мандарин ориентал”, вестибюль которого находится на 35-м этаже с поразительным видом на Центральный Парк. В центре также имеется отличный выбор ресторанов, в том числе заслужившие 3 звезды Мишелина: Пер Се и Маса. Відмінний супермаркет натуральних продуктів на нульовому поверсі, більш ніж 40 магазинів, величезний фітнес-зал і, звісно,  супермаркет натуральных продуктов на нулевом этаже, более 40 магазинов, громадный фитнесс-зал и, разумеется, велики офісні площі, що, принаймні частково, належать комерсантам з Абу Дабі.