IATAN логотип

Новорічні цифри та мистецтво на Таймз Сквер

ts_15_numbersСьогодні, 16-го грудня, залишається всього лише 15 днів до 2015-го року, коли на головній площі Нью-Йорка на святкування Нового Року зберуться сотні тисяч людей. В останні хвилини 31-го числа їх очі будуть приковані до числа “2015” далеко вгорі під різнокольоровою кулькою. Але зараз є можливість подивитися на майбутній рік зблизька, принаймі на 2 крайніх цифри. Сьогодні “1” і “5” привезли на Таймз Сквер, де до них швидко вишикувалася черга бажаючих сфотографуватися. Після Різдва цифри замінять номер поточного року на даху будівлі №1 Таймз Сквер, а доти, ми сподіваємося, їх залишать на площі. Минулого року цифри “1” і “4” були виставлені в інформаційному центрі, який вже закритий. Коли у відповідальної за установку людини запитали чомби не замінити лише одну останню цифру, він відповів, що так є більш “іконно”.

15705268472_9b22768e34Ще одне цікаве дійство на Таймз Сквер – це “Північний момент” – відео-інсталяція, яка заповнює собою площу щодня між 23:57 і північчю. Проект почався ще в 2012-му році і полягає в тому, що велика частина рекламних екранів на протязі 3 хвилин координовано показує певний відео-арт. У листопаді, наприклад, це був цікавий проект “Мозог-місто”, який оповідав про схожість карти нейронів у мізках з великим містом.

ts_midnight_moment_turning2У грудні до самого Нового Року в останні 3 хвилини кожного дня екрани Таймз Сквер показують відео “Ти моя сестра” із зображеннями жінок роботи Чарльза Атласа. Унікально, що відео-ряд має саундтрек (однойменну пісню, записану співаком Ентоні), яка доступна в ці 3 хвилини через інтернет.

Пропонуємо ознайомитися з цим офіційним відео, яке цілком легітимно захоплює Таймз Сквер щоночі.

А для веселішого настрою на закуску наше власне коротке відео з життя Таймз Сквер.

Be the first to leave a comment. Don’t be shy.

Join the Discussion

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>