IATAN логотип

Нью-йоркське видання

Edition New York clocktower

“Нью-йоркське видання” – так можна було б перекласти українською назву нового готелю, що відкрився в травні 2015-го року на площі Медісон. В принципі нічого незвичного: в Нью-Йорку наразі будівельний бум і щорічно відкривається 30-40 нових готелів, у тому числі найвищих категорій. На даний момент в місті вже більше 100 тисяч готельних номерів. Але ці 273 – особливі. Ян Шрагер, один з творців категорії “бутік-готелів”, що розпочалися з його готелю “Morgans” у 1984-му році, повернувся до Нью-Йорку та New York Edition Hotel – його проект.

Ian Schrager и David Rockwel - дизайнери готелю New York EditionЯн Шрагер – один зі світових гуру готельного бізнесу і тому недивна його участь в новому амбітному проекті компанії Марріотт, який має назву Edition Hotels. Найбільша в індустрії мережа (більше 4 тисяч готелів) все розширюється і в Нью-Йорку робить це з людиною, на чиєму рахунку компанія Morgans Hotels Group з їх Morgans, Paramount, Royalton, а також готелі Sanderson в Лондоні і Delano в Лос-Анджелесі, а також багато інших проектів, включаючи навіть знаменитий нью-йоркський клуб Studio 54. Декілька Edition Hotels вже відкриті за допомогою Шрагера: в Маямі, Стамбулі, Лондоні, але в планах – більше 100, з них 5 – у Нью-Йорку.

Кімната в готелі New York Edition50-поверховий хмарочос компанії Метлайф, схожий на Кампанілу собору св. Марка у Венеції, прикрашає самий початок Медісон Авеню з 1909-го року. Він навіть був найвищою у світі будівлею до 1913. Нижню його частину вже давно займає компанія Credit Suisse, а вежу з годинником нещодавно трансформували у бутик-готель не те, щоб в самому серці, але приблизно в печінці Мангеттена. Вартість однієї ночі в New York Edition Hotel починається від $832, що досить дорого навіть для Нью-Йорка. Дизайн інтер’єру, продиктований Шрагером, простий до мінімалістичності, не яскравий, а, швидше, дещо блідий з м’якими відтінками паркету, що поєднуються з кольором стін і горіховими ліжками. В цілому, оформлення нагадує більше приватний клуб або віллу. У готелі є невеликий спа і спортзал, але відмінний тут саме ресторан – Clocktower від британського шефа Джейсона Атертона.

Рендерінг новогу готелю New York Edition на Таймз Сквер

Рендерінг нового готелю New York Edition на Таймз Сквер

Експерименти з кольором продовжаться в запланованому New York Edition 2.0, що повинен відкритися на Таймз Сквер у 2017-му році. Шрагер говорить, що цей готель буде виконаний вже зовсім у монохромній палітрі. 39-поверхову вежу ціною приблизно 1 мільярд доларів ще треба побудувати, але роботи вже ведуться на розі 47-ої вулиці і 7-ої Авеню: на цей раз вже точно в самому серці острова. Яну Шрагеру 68 років, але в недавньому інтерв’ю газеті Нью-Йорк Таймз він заявив, що молодий душею. Так що сподіваємося, що побачимо незабаром й інші його роботи.

Be the first to leave a comment. Don’t be shy.

Join the Discussion

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>