IATAN логотип

Найтепліше різдво в історії Нью-Йорку

У Нью-Йорку спека, і не просто так, а на самісіньке Різдво: місто поставило рекорд температури з великим відривом, продемонструвавши +22 градуси за Цельсієм 24-го грудня й +18 25-го.

Тепле Різдво у Нью-Йорку 2015

Тепле Різдво у Нью-Йорку 2015

Всіх, хто відмічає сьогодні, з Різдвом! У Нью-Йорку цей день став найтеплішим різдвяним за всю історію спостережень! Увечері 24-го грудня можна було помітити людей в майках (і без) на катках і в парках, вони займаються спортом або просто гуляють. Глобальне потепління причиною такій погоді чи ні (хтось говорить Ель Ніньйо, хтось – Північно-Атлантична Осцілляція), але ефект досіть цікавий, хоча й неканоничний. Всі звикли думати, що Біле Різдво – стандарт для НЙ, але, насправді, його статистична вірогідність всього біля 15 відсотків. А ось +22 (72 за Фаренгейтом) не чекав ніхто, це вже більше схоже на який-небудь Лос-Анджелес. Попередній рекорд 24-го грудня в Нью-Йорку був +17 в 90-х роках, так що температура стрбнула дуже пристойно. Дивіться нижче підбірку фото-доказів дивовижного феномену.

Be the first to leave a comment. Don’t be shy.

Join the Discussion

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>