IATAN логотип

Наші послуги

Наша компанія пропонує повний спектр туристичних послуг як для відпочинку, так і для бізнес-туризму. Ми складемо для вас індивідуальну програму, зустрінемо з табличкою в аеропорту, допоможемо із заселенням в готель, запропонуємо квитки на мюзикли або спортивні події, цікаво покажемо місто і, нарешті, просто розповімо про Нью-Йорк, та про все, що вам може бути цікаво про місто або про Штати.

Зверніть будь ласка увагу на наступні категорії наших послуг:

Від оглядових на авто до пішохідних етнічними анклавами, від шоппінг-турів до прогулянок музеями, ми раді запропонувати повний спектр екскурсій які ми можемо підлаштувати спеціально під вас та ваші інтереси.

На комфортних автомобілях із професійними та відповідальними водіями ми оперативно доставимо вас до аеропорту, готелю, магазину або навіть до іншого міста.

Ми тримаємо руку на пульсі готельної індустрії Нью-Йорку, одної з основних у місті, та готові запропонувати вам розміщення у найкращих готелях за ексклюзивними цінами.

Прямий доступ до спеціальних тарифів більше ніж 190 перевізників, в тому числі американських, – звертайтесь до нас!

Наші перекладачі спеціалізуються на різних областях, від медицінської до юридичної термінологій.

Купити квитки на мюзикл або концерт, підказати та забронювати ресторан, зачекінити на рейс – допоможемо вам із задоволенням.

У рамках цієї послуги ми організуємо вам супровід на важливу бізнес-зустріч, юридичну консультацію, допоможемо знайти відповіді на всі питання щодо ділового життя Штатів та заснування тут підприємства.

Наш освітній консультант запропонує варіанти часних американськіх шкіл для дітей від 12 років, у північно-східному регіоні країни, де зконцентровані найкращі школи США. Організуємо подорож для інспекції найцікавіших вам варіантів та допоможемо з оформленням всіх документів. Працюємо також з колледжами у Нью-Йорку та поруч.