IATAN логотип

Любов в Великому місті: Гід Нью-Йорку в День Усіх Закоханих

Замість цукерок і квітів американські пари все частіше і частіше приходять до висновку, що найромантичніше в день Святого Валентина – це розділити якийсь незвичайний досвід зі своєю другою половинкою. Ми пропонуємо нашим читачам взяти з цих хлопців приклад! Тим паче, що в Нью-Йорку романтичні місця знаходяться прямо у вас під носом: гуляйте по звивистих доріжках парку Хай-Лайн і цілуйтеся на оглядових майданчиках One World Trade Center. Ці і інші локації для закоханих Великого Яблука вже в нашому топі:

Туристи постійно роблять пропозиції на вулицях Нью-Йорка

Туристи постійно роблять пропозиції на вулицях Нью-Йорка

Емпайр-Стейт-Білдінг

Адреса: 350 5th Ave.

Ціна: $30 за квиток

Пара цілується на оглядовому майданчику Емпайр-Стейт-Білдінг

Пара цілується на оглядовому майданчику Емпайр-Стейт-Білдінг.

Залиште міські вулиці і сядьте в ліфт цього високого хмарочоса, підніміться на самий верх і ви зможете побачити Мангеттен з висоти пташиного польоту і поцілувати свою другу половинку на очах усього Нью-Йорка! У хмарочосі є 2 оглядові майданчики: на 86-му і 102-му поверхах з видом на Статую Свободи, Центральний парк і не лише. АЛЕ є і ще один любовний нюанс в цьому місці: саме тут знімали кращі моменти романтичного фільму “Несплячі в Сиеттлі”.

Музей американського мистецтва Whitney

Адреса: 99 Gansevoort St.

Ціна: $19 за квиток

Пара в музее Нью-Йорка

Пара в музеї Нью-Йорка

Мощені вулички Нью-Йорка ведуть до одного з найвідоміших міських музеїв, спроектованих геніальним архітектором Рензо Піано. Тут виставлені більше 21000 витворів мистецтва, створених в 20-21 вв. Після відвідування музею ви зможете обговорити побачене в двох ресторанах на вибір: елегантному “Untitled” або ненав’язливому “Studio Cafe”. А після вишуканої вечері – прогулятися по парку Хай-Лайн.

Всесвятня обсерваторія Нью-Йорка

Адреса: 285 Fulton St.

Ціна: $30 за квиток

Вид на Нью-Йорк з обсерваторії

Вид на Нью-Йорк з обсерваторії

Відмінний спосіб здивувати свою другу половинку в день Святого Валентина – ця пригода! А підйом на 102 поверх в обсерваторію Нью-Йорка, безперечно, вписується в поняття “пригода”. До того ж, з недавніх пір завдяки світлодіодним технологіям ліфт він демонструє еволюцію “горизонту” Нью-Йорку, починаючи з 1500-х років і по сьогоднішній день. Загалом, романтика! Цілуйтеся на здоров’я!

Музей і сади Клойстерс

Адреса: 99 Margaret Corbin Dr.

Ціна: $22.5 за вхід

В Клойстерс навіть одружуються

В Клойстерс навіть одружуються

Клойстерс розташований на високому пагорбі з прекрасним видом на річку Гудзон. Сюди, як правило, тягнуться пари подоросліше, любителі історії, щоб відпочити від шуму міських вулиць і надихнутися мальовничими видами. По суті, це музей-монастир, відтворений з цегли п’яти різних європейських монастирів. Загалом, це тихий і неметушливий куточок, де можна гуляти за руку з коханою людиною за неспішними бесідами.

Top of The Rock

Адреса: W. 50th St.(6th Ave.)

Ціна: від $25 за квиток

На Top Of The Rock приходять тільки парами

На Top Of The Rock приходять тільки парами

Оглядовий майданчик хмарочоса пропонує захоплюючі і неначе кожного разу нові види на забудову Мангеттена. Звідси закохані пари можуть побачити Центральний Парк, Емпайр-Стейт-Білдінг, Крайслер-Білдінг і багато що інше. Головне – з розумом підійти до вибору часу для відвідування: приходьте сюди ближче до заходу, щоб ви могли пообийматися під зірками, ну і зробити парочку кльових селфі.

Музей Природньої історії Нью-Йорка

Адреса: Central Park West at 79th St.

Ціна: $19.25 за квиток

Метелики в Музеї Природньої Исторії Нью-Йорка

Метелики в Музеї Природньої Исторії Нью-Йорка

Якщо ви втомилися від зими і хочете побувати в тропіках, приходьте на виставку екзотичних метеликів в музей Природньої історії. Тут панує дивовижна, велелюбна атмосфера – багато листя, екзотичних кольорів і більше 500 різноколірних метеликів, яких випускають прямо до вас на руки. Погодьтеся, самостійно в такому місці немає чого робити!

Be the first to leave a comment. Don’t be shy.

Join the Discussion

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>