IATAN логотип

Hudson Yards та новий рекорд

хадзон ярдс в майбутньому

Художнє виконання майбутнього Hudson Yards

Далекий Вест-Сайд, як називають район 30-х вулиць біля Гудзона, стає все ближче. Вже давно обгороджена високим парканом із зображеннями майбутніх будівель територія мегапроекту між 10-ю та 12-ю Авеню, Західними 30-ю і 34-ю вулицями. Хадзон Ярдс – запропонована нова назва для цього району – буде забудований 16 хмарочосами на 5 тисяч квартир і 560 тисяч офісних кв. м., торговим центром з ресторанами і магазинами, школою і парком. План був розроблений муніципалітетом і адміністрацією залізниці (їм належить депо на цьому місці) спільно з бізнесменами з Related Companies і Oxford Properties Group.

залізничне депо

Нинішнє залізничне депо або West Side Yard

Взагалі-но тут винні були поставити величезний стадіон для Нью-Йорк Джетс, але Нью-Йорк програв конкурс на прийом літніх олімпійських ігор 2012 і плани змінилися. Все рухається дуже швидко. Вже 13-го вересня (приблизно у 13:00) запрацює продовження 7-ої гілки, мангеттенська кінцева станція якої тепер переїде з Таймз-сквер на 34-у вулицю кут 11-ї Авеню. Перша, низенька, офісна вежа на 52 поверхи буде добудована трохи пізніше цього року. Вже почалося будівництво 92-х поверхової будівлі, відомої як 30 Hudson Yards або Північна Вежа, із приблизною датою відкриття в 2019-му році. У нього, до речі, збирається переїхати з Тайм Ворнер Центру титульна компанія-провайдер. Однією з особливостей цього хмарочоса буде найвищий в Нью-Йорку відкритий оглядовий майданчик.

Новий оглядовий майданчик

Рендерінг нового оглядового майданчика

Відкритий оглядовий майданчик є в Рокфеллер-центрі, на верхніх рівнях Top of the Rock, там навіть можна піднятися на самий дах. Але Емпайр Стейт Білдінг зі своїм 86-м поверхом пропонує відкритий вид на місто зі значно більш високої точки, дозволяючи робити фото без перешкоди у вигляді скла. Новий майданчик на 500 кв.м. планується на висоті 1100 футів (335 метрів), що на 16 метрів вище, ніж у Емпайра. Чи буде він повністю заскленим точно доки неясно, але схоже, що так. У випадку з One World Observatory у Вежі Свободи ми вже бачили, що це може бути проблемою. Взагалі, Hudson Yards – це дуже амбітний для Нью-Йорка проект, який оцінений в 20 мільярдів доларів, а значить ми обов’язково до нього повертатимемося у мірі поступу свіжих новин.

Be the first to leave a comment. Don’t be shy.

Join the Discussion

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>