IATAN логотип

Готель Плаза

Plaza FacadeІсторичний всесвітньо відомий готель був побудований у 1907-му році для забезпечених людей. Мабуть, єдиний готель з офіційним статусом пам’ятки (з 1969 року) з вірогідним виключенням Валдорф Асторії. Управляється мережею Fairmont, належить Sahara Group и Kingdom Holdings і тому над входом окрім американського можна часто побачити ще і прапори Канади, Індії та Саудівської Аравії. Першими гостями готелю були Вандербілти, вони поклали початок візитам багатьох відомих музикантів і політиків. У той час зупинитися в готелі коштувало всього $2.50 на добу (якщо врахувати інфляцію, то вийде $63 долара 2015-го року). Бітлз зупинялися тут під час свого першого турне в Нью-Йорку. Чималу популярність Плазі принесли кінофільми. Один з найяскравіших з тих, що знімалися тут, – це звичайно, “Один вдома 2”. У той час готелем володів Дональд Трамп, який навіть коротко знявся в цьому фільмі. Популярна дитяча книга про пригоди дівчинки Елоїзи також була екранізована у фільмі “Елоіза у Плазі”. Остання реставрація готелю була проведена в 2002-2007 роках. Будівля не повністю зайнята готелем, в деяких його секціях і на верхніх поверхах розміщені дорогі квартири й апартаменти.

Категорії кімнат

В готелі 252 номерів, з них 102 – сюіти.

Стандартні номери

Plaza Room

Plaza Room – самий стандартний номер в готелі площею 40-46 кв. м і однім ліжком розміру king. Ця категорія номерів розташована з 5 по 10 поверх готелю, вікна виходять на 58 вулицю або внутрішній двір. Додаткове ліжко в номер помістити не можна.

Deluxe Room – поліпшений стандартний номер площею 51 кв. м з ліжком king або двома окремими ліжками розміру queen. Розташований з 5 по 19 поверх і пропонує вид на 58 вулицю. Додатково в номер також можна помістити ліжко (rollaway bed), що розкладається.

Deluxe Cortyard Room – поліпшений стандартний номер площею 51 кв. м з ліжком king. Розташований з 5 по 10 поверх і пропонує вид на внутрішній двір. Додатково в номер також можна помістити ліжко (rollaway bed), що розкладається.

Signature Room – стандартний поліпшений номер площею до 50 кв.м. і одним ліжком розміру king. В номері є невеликий балкон (тераса) з видом на внутрішній сад або 58 вулицю. Ці кімнати розташовані на 5-му і 9-му поверхах готелю. Додатково в номер також можна помістити ліжко (rollaway bed), що розкладається.

Сьюіты

Plaza Suite

Rose Suite – просторий сюіт площею біля 60 кв.м і одним ліжком розміру king. Ця категорія номерів розташована з 11 по 16 поверхів готелю і пропонує вид на 58 вулицю. Додатково можна замовити в сюіт одне ліжко (rollaway bed), що розкладається.

Deluxe Rose Suite – поліпшений сюіт площею до 70 кв. м і одним ліжком розміру king. Кімнати розташовані з 11 по 19 поверхи і пропонують вид на 58 вулицю або внутрішній сад. Додатково можна замовити в сюіт одне ліжко (rollaway bed), що розкладається.

Edwardian Suite – дуже просторий двокімнатний сюіт площею до 100 кв. м з окремими вітальнею, а також 1.5 сан. вузлами і невеликою кухнею. В спальні – ліжко розміру king, у вітальні двоспальний диван, що розкладається. Розташовані з 11 по 19 поверхи, вид на 58 вулицю або внутрішній двір.

Edwardian Park Suite – дуже просторий двокімнатний сюіт площею до 100 кв. м з окремими вітальнею і спальнею, а також 1.5 сан. вузлами і невеликою кухнею. У спальні – ліжко розміру king, у вітальні двоспальний диван, що розкладається. Розташовані з 11 по 19 поверхи, сюіт пропонує частковий вид на Центральний Парк.

Edwardian 5th Avenue Suite – дуже просторий двокімнатний сюіт площею до 100 кв. м з окремими гостиною і спальнею, а також 1.5 сан. вузлами і невеликою кухнею. В спальні – ліжко розміру king, в вітальні подвійний диван, що розкладається. Всього готель пропонує 7 таких сюітів, вони розташовані з 12 по 18 поверхів і пропонують вид на 5-у Авеню.

Plaza Suite – дуже просторий трьох-кімнатний сюіт площею до 140 кв. м з двома спальнями (в одній ліжко розміру king, в іншій – queen), просторої вітальнею з додатковим двоспальним диваном, двома ванними. Всього в готелі 6 сюітів категорії Plaza, по одному на кожен поверх – з 12-го по 17-й, і кожен з них пропонує вид на 5-у Авеню.

Terrace Suite – дворівневий сюіт з однією спальнею (ліжко розміру king), двома ванними, просторою вітальнею з двуспальним диваном, що розкладається, окремим офісом і приватною терасою. Площа сьюіта близько 150 кв. м. Всього сюітів цієї категорії кілька, розташовані на 20-му і 21-му поверхах готелю і пропонують вид на 58 вулицю і внутрішній двір.

Royal Terrace Suite – трьох-кімнатний дворівневий просторий сюіт з двома окремими спальнями (в кожній з них ліжко розміру king), окремої вітальнею, двома ванними і приватною терасою. Площа – близько 190 кв.м., розташовані на 20-му і 21-му поверхах і пропонують вид на Центральний Парк та 58 вулицю.

The Eloise Suite – дитячий тематичний сюіт, оформлений відомим дизайнером Betsey Johnson по мотивам книг і фільмів про Елоїзу. Розташований на 18 поверсі з однім ліжком розміру king і видом на внутрішній двір.

Royal Plaza Suite – єдиний і найпросторіший з усіх сюітів готелю Plaza цей сюіт пропонує 3 окремих спальні з індивідуальними входами і окремими ваннами, просторі вітальні до 12 гостей, кухнею, офісом , бібліотекою і навіть невеликим спортзалом. Цей сюіт обслуговує окремий ліфт, вид з номера – на 5-у Авеню і Центральний Парк.

Ресторани, бари

Rose Hall

The Palm Court – основний ресторан готелю, управляється відомим американським зоряним шефом Geoffrey Zakharian (читають Джефрі Закеріан або Закарян). Розташований прямо біля головного входу в готель на 1-му поверсі. Тут можна поснідати і повечеряти, а також заглянути на чай або каву.

Ресторанний дворик Todd English Food Hall – традиційний ресторанний дворик в європейському стилі, де можна придбати свіжі та приготовані делікатеси від шефа Todd English. Відчинено з 10-00 ранку до 22-00, розташований на 1-му поверсі.

Ресторанний дворик Plaza Food Hall – просторий фуд хол з великим вибором продуктів і готових блюд.

Rose Club – лаундж готелю, де у свій час знаходився знаменитий джазовий нічний клуб Persian Club. Кожну середу о 9 вечора в лаунджі можна послухати джаз у виконанні Kat Gang.

Champagne Bar – знаменитий бар готелю, який не змінював місця свого розташування з моменту відкриття готелю у 1907-му році. Знаходиться на 1-му поверсі з видом на 5у Авеню. Відчинено з 6-30 ранку до 11 вечора.

Краса і здоров’я

La Palestra – сучасний багаторівневий фітнес-центр, доступний як гостям готелю, так і нью-йоркерам. Високий рівень обслуговування, можливість розробити індивідуальну програму тренувань для усіх клієнтів, враховуючи усі медичні аспекти і особисті побажання.

Сlaudalie Vinotherapie Spa – один з кращих спа в Нью-Йорку, що пропонують повний спектр послуг.

Warren-Tricomi Salon and Skinney Med Spa – ексклюзивний салон готелю Plaza

Мапа з місце-розташуванням і адресою

Найближчі пам’ятки

Центральний Парк, магазин Бергдорф Гудман, МоМА, Метрополітен-музей, Sony Wonderlab