IATAN логотип

Готель Парк Хаятт

Фасад Парк ХаяттНовий флагманський готель мережі Hyatt. “Парк Хаятт” відкрився в серпні 2014-го і гордо несе звання першого з 2003-го року побудованого в Нью-Йорку з нуля п’ятизіркового готелю. Зручно розташований у Мідтауні на 57-ій вулиці, в декількох хвилинах пішої прогулянки від Центрального Парку і навпроти всесвітньо відомого Карнегі-Хол. Готель займає нижні 25 поверхів 75-поверхового житлового хмарочосу, тому з номерів ніколи немає виду на Центральний Парк, тільки на Західні 57-у або 58-у вулиці. 2-х поверховий пентхаус в цій будівлі був нещодавно проданий за рекордні 100 мильйонів доларів.
В готелі безкоштовний інтернет.

Категорії кімнат

В готелі 210 номерів, з них 92 – сьюіти.

Стандартні номери

Стандартний номер Парк Хаятт

Park King – cамий стандартний номер в готелі площею близько 43 кв. м з великими вікнами і одним ліжком розміру king. Вікна виходять на 57 вулицю. Максимальна кількість гостей в номері: 3.

ADA Park Double Beds – стандартний просторий номер площею 80 кв. м з двома ліжками розміру double. Добре підходить для людей з обмеженими можливостями (широкі і великі двері у ванну і субтитри на основних каналах).

Park Deluxe King Room – поліпшений стандартний номер площею близько 50 кв. м з ліжком розміру king і вікнами від стелі до підлоги з видом на 57 вулицю.

Park Deluxe Double – поліпшений cтандартний номер площею 55-60 кв. м з двома подвійними ліжками розміру double.

ADA Park Deluxe King – поліпшений стандартний номер для людей з обмеженими можливостями (широкі двері у ванну, субтитри). Площа номера близько 50 кв. м

Сьюіти

Сьюіти у Парк Хаятт

Park Junior Suite King – просторий сьюіт площею близько 80 кв. м, з ліжком розміру king і окремою зоною для відпочинку гостей. Максимальна кількість гостей в номері: 3.

Park Studio Suite King – сьюіт близько 62-67 кв. м з ліжком розміру king і окремою зоною для відпочинку гостей. Вікна виходять на 57-у вулицю. Варіація цього номеру (ADA Park Studio Suite King) підходить для людей з обмеженими можливостями.

Park Studio Suite Double – сьюіт розміром 68-72 кв. м з двома ліжками розміру double і окремою зоною для відпочинку. Вид з вікна – на 57-у вулицю.

Park Studio Suite with 57th Street View – сьюіт розміром 50-55 кв. м з ліжком розміру кінг, окремою зоною для відпочинку і гарантованим видом на 57-у вулицю. Кімнати розташовані на більш високих поверхах. Цей тип номеру може також бути відповідним для людей з обмеженими можливостями (ADA Park Studio Suite with 57th Street View).

Park Suite King – великий сьюіт площею 80-85 кв. м з окремою спальнею, вітальнею, просторою ванною і окремою дамською туалетною кімнатою і видом на 58-у вулицю.

West Side Suite – дуже просторий кутовой сьюіт площею 98-100 кв. м з окремою спальнею, вітальнею, вікнами від від стелі до підлоги та панорамними видами на 57-у вулицу.

Park Executive Suite – дуже просторий сьюіт площею 100 кв. м з окремою спальнею, вітальнею, вікнами від від стелі до підлоги та видом на 57-у вулицю.

Park Terrace Suite – дуже просторий сьюіт площею 100 кв. м з окремою вітальнею, спальнею, двома сан вузлами, а також вликою терасою з видом на 58-у вулицу. Цей тип номеру може також бути відповідним до потреб людей з обмеженими можливостями (ADA Park Terrace Suite).

Ambassador Suite – ексклюзивний кутовой сьюіт площею 150 кв. м з окремою вітальнею, спальнею, двома сан вузлами, окремою кухнею.

Presidential Suite – ексклюзивний сьюіт площею 220 кв. м з окремими вітальнями, двома спальнями, офісом, чотирма сан вузлами, кухнею та їдальнею.

Ресторани, бари

Ресторан у Парк Хаятт

The Back Room at One 57 – вишуканий, романтичний ресторан нової Американської кухні з приємним сучасним інтер’єром, панорамними вікнами з видом на Карнегі-Хол.

The Living Room Lounge – сучасний лаундж, підходить як для вечірнього коктейлю перед бродвейським м’юзиклом так і для ділової зустрічі впродовж дня.

Краса і здоров’я

Спа в Парк Хаятт

Spa Nalai – розташовується на 25-му поверсі готелю і пропонує відвідувачам повний спектр спа-послуг – 6 процедурних кімнат, спа-терраса, гарячий душ і парна, де можна розслабитися і відновити сили.

Мапа з місцерозташуванням і адресою

Найближчі пам’ятки

Центральний Парк, 5-а Авеню, Карнегі-Хол, магазин Бергдорф Гудман, МоМа, Таймз Сквер, флагманський магазин Apple, Рокфеллер-Центр, Радіо Сіті Мьюзик Хол, аукціон Сотбіс

Додаткові світлини