IATAN логотип

Грізлі у Мангеттені

Бетті тепер живе у Мангеттені

Бетті тепер живе у Мангеттені

У цю п’ятницю найбільшою твариною знаменитого зоопарку в Центральному Парку Нью-Йорка знову став ведмідь. І навіть два. Ви можете пам’ятати цей зоопарк по мультику Мадагаскар: саме звідти намаються втекти головні герої на чолі з левом Алексом. Насправді головний зоопарк Нью-Йорка з усіма великими тваринами розташовується аж на самому континенті у Бронксі. Central Park Zoo завжди був затишнішим невеликим додатком до великих багатств Центрального Парку.

Гас у 2011-му році. Іноді він починав нескінченно плавати по кодлу у своєму ставку: полярний аналог ходіння з кута в кут

Гас у 2011-му році. Іноді він починав нескінченно плавати по кодлу у своєму ставку: полярний аналог ходіння з кута в кут.

Автори дизайну парку Олмстед і Вокс були проти зверинців. Але робити було нічого, коли анонімні подарунки стали з’являтися прямо на порозі будівлі Арсеналу, що усередині парку біля 64-й вулиці. Одним з них, до речі, було ведмежа. З тих 150-річній давності часу зоопарк переїхав в окремий, порівняно великий павільон між 5-ою Авеню і катком Воллман. Найулюбленіші тут, мабуть, тварини – це дресировані морськи котики. Відвідувачі приділяють також увагу пінгвинам (цих хлопців тут багато), червоній панді та сніговому леопардові (особливо відколи у вольєрі додалася пара молодих леопардиків). Ну і, звичайно, Гасу. Полярному ведмедеві, який залишив цей світ в 2013-му році.

Вольєр доступний для глядачів на 4-х різних рівнях

Вольєр доступний для глядачів на 4-х різних рівнях

З 9-го січня величезний (за скромними мангеттенськими мірками) вольєр займає пара ведмедів-грізлі: Бетті та Вероніка. При температурі мінус 10 градусів вони ведуть себя досить активно, досліджуючи своє нове помешкання. Площу, до речі, повністю переобладнали, щоб більше нагадувати рідну для дівчат Монтану, а не полярний круг, що симулювали тут для Гаса. У 2-х літньому віці наші героїні втратили батьків, які були убиті федеральними службовцями після нападу на житловий будинок. Але суспільство збереження дикої природи виділило грошей на їх перевиховання і з 90-х років вони жили в згаданному вище зоопарку у Бронксі. Що тут ще можна сказати: ласкаво просимо до Мангеттену!

Be the first to leave a comment. Don’t be shy.

Join the Discussion

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>