IATAN логотип

Елоїза у Плазі

Портрет Елоїзи

Портрет Елоїзи у Плазі

Серія книг про маленьку дівчинку на ім’я Елоїза, що була написана в 50-х роках, примушувала посміхатися не одно покоління читачів. У 2003-му Дісней екранізував перші дві книги й ми могли з розчуленням спостерігати за пригодами 6-річної Елоїзи вже на блакитному екрані. Головну роль зіграла дочка російських іммігрантів Софія Васильєва. Свого часу ці книги, а потім фільми, спричинили своєрідний медіа-фурор і той факт, що їх персонаж живе в Плазі не залишився не поміченим і в самому цьому історичному та знаменитому готелі.

Магазин "Елоїза у Плазі"

В магазині “Елоїза у Плазі” можна організувати тематичний день народження

Книги (перша вийшла у 55-му році) мали такий успіх, що дуже скоро діти почали приводити батьків до Плази і дзвонити пісьменниці Кей Томпсон, що жила там, з проханням дати слухавку Елоїзі. В готелі дуже позитивно віднеслися до цієї хвилі популярності та навіть організували тур по кімнатах Елоїзи, де відвідувачів зустрічала ії няня. Більше того, у 56-му році у Плазі відкрили “гараж трициклетів”, де гості могли позичити велосипеди на 2-х і 3-х колесах для прогулянки по Центральному Парку, і цей сервіс досі пропонується! З 1957-го року у вестибюлі готелю навіть висить портрет вередливої героїні, з яким дуже люблять фотографуватися відвідувачі, особливоо мами з дочками. А в 2010-му в Плазі був відкритий тематичний магазин в рожевих тонах, де регулярно проводяться дитячі уроки кулінарії або йоги і, зрозуміло, продається супутна продукція.

Сюіт Елоїзи

Бетсі Джонсон у сюіті Елоїзи

Ну і наостанок розповімо про один номер в готелі Плаза, який так и називається: “Сюіт Елоїзи”. Він знаходиться на 18-му поверсі з видом на внутрішній двір готелю і оформлений, зрозуміло, у вже знайомій палітрі рожевого і чорного. Дизайнером виступила відома в широких колах Бетсі Джонсон. Тут можна знайти підсвічник з рожевими вогниками, им’я Елоїзи неоновими трубками над ліжком, спеціально створеного дизайну постільну білизну, іграшки, диски з фільмами про героїню і багато чого іншого. Для супроводжуючих дорослих є можливість замовити сусідній нудний Едвардський сюіт.

Be the first to leave a comment. Don’t be shy.

Join the Discussion

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>