IATAN логотип

Екскурсія святковим Нью-Йорком (в сезон)

Екскурсії передноворічним Нью-Йорком для родин і романтиків!

До 15 листопада придбайте екскурсію за спеціальною ціною*

ЗАМОВИТИ

Ваше ім'я *

Ваш email *

Тема

Ваше повідомлення

* обов'язкові поля

Прикраса будинків на Різдво у БруклініНіде у світі так яскраво не відчувається свято Нового Року, як в Нью-Йорку. І щоб повною мірою відчути магію цих днів, ми запрошуємо вас до екскурсії по передноворічному Нью-Йорку. Щороку з 1 по 24 грудня ми проводимо для наших гостей незабутні екскурсії по самих культових нью-йоркських пам’ятках. Велетенські новорічні ялинки, міфічні персонажі, сліпучі вогні гірлянд і казково оформлені вітрини легендарних магазинів – ми познайомимо вас з найчарівнішими гранями Великого Яблука, і вам точно не захочеться звідси їхати:

  • Ви побачите знамениту Різдвяну ялинку Рокфеллер-центру і почуєте її історію!
  • Покатаєтеся на одному з легендарних нью-йоркських катків!
  • Відвідаєте знамените “Шоу іграшкових потягів” в нью-йоркському ботанічному саду!
  • Побуваєте на екскурсії по знаменитій 5-ій Авеню та познайомитеся з цікавими фактами про її знамениті святкові вітрини!
  • Наші гіди покажуть вам домівки, що особливо винахідливі нью-йоркці прикрасили найнеймовірнішими способами.
  • Ви познайомитеся з казковим Нью-Йорком, який ми усі полюбили по легендарних фільмах “Один удома 2”, “Інтуїція”, “Любов крізь час”, “Старий Новий Рік” і побуваєте в місцях зйомок цих фільмів!

Час екскурсії ви можете регулювати самі (мінімум – 4 години, рекомендована тривалість 6-8 годин). Ви також можете коригувати програму залежно від власних побажань і ми збудуємо для вас індивідуальний маршрут. Також відмітимо, що деякі з пунктів програми можуть потребувати додаткових витрат (наприклад, оренда ковзанів). Але ми підготували і приємні святкові сюрпризи: дітям до 16 вхід у ботанічний сад на Holiday Train Show безкоштовний!

Вартість: $450 за 4 години, $650 за 6 годин

*До 15 листопада придбайте екскурсію за спеціальною ціною: $90 за годину (до 3-х чоловік, мінімум 4 години).