IATAN логотип

Екскурсії Нью-Йорком

Якщо Ви бажаєте ближче познайомитися з Нью-Йорком, ми раді запропонувати вам екскурсії, що перелічені нижче.
Розділи включають екскурсії Оглядові, Тематичні, Одноденні тури та Додаткові.
Ми з  задоволенням складемо для вас індивідуальну програму наших послуг та додаткових культурних заходів в залежності від тривалості вашого візиту та особистих смаків.

Оглядові екскурсії

Експрес-екскурсія Нью-Йорком

Експрес-екскурсія Нью-Йорком на автомобілі

від 4 годин

Експрес-екскурсія по Нью-Йорку не припускає тривалих зупинок та прогулянок і тем не менш покриває більшу частину місцевих цікавостей. З вікна (та навіть крізь дах) автомобіля вам відкриються краєвиди на основні пам’ятки міста. Пропонуємо розширити знайомство з Нью-Йорком відвідуванням одного з оглядових майданчиків. Подробиці – за посиланням.

Детальніше


Мангеттен з оглядового майданчику

Стандартна оглядова екскурсія Нью-Йорком на автомобілі

від 6 годин

Оптимальна рекомендована програма для першої зустрічі з Нью Йорком. Стандартна екскурсія припускає декілька зупинок, які включають прогулянку Центральним Парком, пішохідну екскурсію по фінансовому центру у Даунтауні, відвідування епіскопального собору Іоанна Богослова та центрального вокзалу міста Гренд Сентрал Термінал.

Детальніше


Бруклінський міст

Екскурсія Нью-Йорком на метро

Автентично нью-йоркський спосіб познайомитись з містом!

У більшості нью-йоркерів немає особистих авто, хоча б тому, что подорожувати містом на метро здебільшого швидше і набагато дешевше. Пропонуємо наш орігінальний та легко модифікуємий під ваши запити маршрут оглядовою екскурсії Нью-Йорком на метро та пішки. Ціни починаються від $250 за екскурсію з вашої групи.

Детальніше


Brooklyn, New York

Екскурсія Брукліном на автомобілі

Бруклін – це не тільки житловий район для 3-х мільйонів людей, це ще і історичний хаб міста; від запаморочливих видів на Мангеттен, до російської діаспори на Брайтон Біч. Для усіх тут знайдеться щось цікаве.

Детальніше

 

Тематичні прогулянки

Центральний Парк восени

Пішохідна екскурсія Центральним Парком

Парк вражає своїми розмірами. Гуляти по ньому можна майже безкінечно. Тому, щоб ви не пропустили головного, ми покажемо вам його затишні куточки та численні історичні пам’ятки протягом 2-годинного пішохідного туру.

Детальніше


Музей Метрополітан на 5-й авеню

Екскурсія Музеєм Метрополітан

Складно обійти цей музей і за декілька днів, але ми зуміємо показати вам основні його скарби на цій 2-х годинній екскурсії: від древніх єгипетських храмів до французьких і американських імпресіоністів до Модільяні та Пікассо, до сучасної фотографії.

Детальніше


Вулиці Чайнатауну

Пішохідна екскурсія “Іммігрантський Нью-Йорк”

Країна імігрантів, зараз майже повністю зайнята Чайнатауном, до сіх пір несе настрій цієї найцікавішої глави амеріканської історії і зберігає кілька яскравих перлів минулої, хоча і скромної, але величі.

Детальніше


Нью-йоркська фондова біржа

Пішохідна екскурсія по Даунтауну

“Нижнє місто” або Даунтаун тягнеться від 14 вулиці до самого півдня острова Мангеттен. Всюди в Америці цей термін тепер означає “центр”. Ми покриємо ту його частину, що зветься фінансовим районом і деякі прилеглі території, включаючи старий порт і міську мерію.

Детальніше


Union Square New York by David Shankbone

Пішохідна екскурсія історичним центром

Задовго до появи Таймз Сквер центр громадського життя Нью-Йорку розташовувався в районі 14-й вулиці навколо площі Юніон Сквер. Старі театри та ресторани, перше електричне освітлення вулиці, студія Андрія Варголи – цим та багато чим іншим може похизуватися Union Square. Ми запрошуємо вас на захоплюючу екскурсію алеями цього і декількох інших старих парків неподалік.

Детальніше


Американський Музей Природничої Історії, Нью-Йорк

Екскурсія Музеєм Природничої Історії

Знаменитий музей, одне з найбільших зібрань такого типу у світі, пропонує найбагатшу колекцію експонатів від величезних метеоритів до скелетів динозаврів, до індіанських тотемів та до найбільшого синього сапфіру у світі. 4 поверхи скарбів. Музей буде цікавим як дорослим, так і дітям. Екскурсія сумісна з відвідуванням дитячого музею неподалік та музею нью-йоркської історичної спілки.

Детальніше


Музей-авіаносець Інтрепід

Екскурсія до музея-авіаносця Інтрепід

Військовий авіаносець, уникнувши звалища, став одним з найяскравіших музеїв авіа-техникі в країні. Після знаменного подарунку НАСА це ще й одне з небагатьох місць у світі, де можна зблизька роздивитись справжній космічний шаттл.

Детальніше

Одноденні тури

long island greetings card

Одноденний тур до Лонг Айленду

Що немов повстають із сторінок творів Фітцжеральда багаті садиби столітньої давнини дають нам уявлення про життя політичної та фінансової еліти міста та країни того часу.

Детальніше


philly city hall

Одноденний тур до Філадельфії

Всього в 2-х годинах подорожі в один бік від Нью-Йорку знаходиться Філадельфія. Це найбільше місто в околицях, серед музеїв і парків якого можна легко та із задоволенням провести приємний та пізнавальний день. Це не тільки рідне місто для одного з батьків-засновників країни Бенджаміна Франкліна, але й одна зі столиціь країни, місто, де була підписана славнозвісна Декларація Незалежності. Саме це місто історично було найбільшим суперником Нью-Йорка.

Детальніше


Washington DC Memorial

Одноденний тур до Вашингтону

Столиця США Вашингтон зовсім не схожа на найкрупніше місто країни – Нью Йорк. Все тут зроблено інакше. Широкі проспекти, низька забудова, величний капітолій, меморіал Вашингтона і велетень- Лінкольн, що дивиться на нього зі свого крісла.

Детальніше


headless horseman

Одноденний тур до Террітауна та Сонної Лощини

Шанувальникам книги, чи фільму про безголового вершника, або тим, хто бажає оглянути багате нью-йоркське передмістя буде однаково цікаво відвідати ці невеликі містечка на березі Гудзона.

Детальніше

Додаткові екскурсії

circle line

Тригодинний круїз навколо Мангеттена

Іноді корисно побачити загальну картину з боку.

Для цього якнайкраще підходить круїз навколо району Мангетен, що омине острів повністю приблизно за 3 години.

Детальніше


Аутлети Woodbury Common

Шоппінг у Woodbury Common Premium Outlets

220 магазинів у вашому повному розпорядженні, а наші консультанти при необхідності допоможуть розібратися та не заблукати в цьому міні-місті моди.

Детальніше


Мангеттен з висоти пташиного польоту

Прогулянки на вертольоті над Нью-Йорком

Ми раді запропонувати Вам оглядові вертольоні екскурсії над Мангеттеном, тривалістю від 12 до 25 хвилин, з можливим аудіогідом російською мовою.

Детальніше